R5 5500 RX 6600 sistem alınır mı?

RX 6600, R5 5500 PC alınır mı? Her istediğim oyunu yüksek, Ultra ayarlarda falan oynatır mı?

Kaç TL olduğuna bağlı. Yüksek ayarlar 1080p çoğu oyunu oynatır ama Ultra bilemem.

Her oyunu Ultra grafikte oynayamazsın. En azından 30 FPS seviyelerine düşebilirsin. Ama orta yüksek ayarlarda tahminimce her şeyi akıcı ve güzelce oynatır.

RX 6600, R5 5500 PC alınır mı? Her istediğim oyunu yüksek, Ultra ayarlarda falan oynatır mı?
2022 ve öncesi her oyunu ultra 60 fps oynatır. 2023'de çoğu oyun optimizasyon özürlüsü olduğundan high'a çekmeniz gerekir.

2022 ve öncesi her oyunu Ultra 60 FPS oynatır. 2023'te çoğu oyun optimizasyon özürlüsü olduğundan High'a çekmeniz gerekir.

Dostum hepsini oynatamaz. Cyberpunk gibi oyunlar var. Ben RTX 3080 ile Ultra da bazen 60 FPS altına düşüyorum :D.

Dostum hepsini oynatamaz. Cyberpunk gibi oyunlar var. Ben RTX 3080 ile Ultra da bazen 60 FPS altına düşüyorum :D.
İşte 2022 ve öncesinde pek yok o tarz bir oyun o yüzden dedim. Cyberpunkı artık saymıyorum bu tür konularda. Aşırı derece sorunlu çünkü.

İşte 2022 ve öncesinde pek yok o tarz bir oyun o yüzden dedim. Cyberpunk'ı artık saymıyorum bu tür konularda. Aşırı derece sorunlu çünkü.

O da doğru aslında. Benim oyun bilgim yok pek. Kendi oynadıklarım da sınırlı olduğu için onu örnek verdim. Haklısın.

Geri
Yukarı