Elektronik R5 5500 & RX 7600 Sistem 15.297 TL!

Hocam herhangi bir sıkıntı var mı? Kargo hasarlı vs. çıktı mı?
Bir fiziksel hasar yok. Daha update ve driver kurulum aşamasındayım. RAM'lerin RGB destekli olması hoş olmuş. Sistemi daha oyunda veya yazılımda test etmedim.

@749715 Hayırlı olsun. Sistem testi için hangi programları tavsiye edersiniz?

Bir fiziksel hasar yok. Daha Update ve driver kurulum aşamasındayım. RAM'lerin RGB destekli olması hoş olmuş. Sistemi daha oyunda veya yazılımda test etmedim.

@749715 hayırlı olsun. Sistem testi için hangi programları tavsiye edersiniz?

Ben de pek bilgili değilim ekran kartı FurMark'la test ediliyormus da 30 dk beklemek lazım diye sonra yapacağım şu anda sadece SSD'lerin yazma okumasina baktim guzel calisiyorlar su programı kullandim: CrystalDiskMark. Bir de ayrıyeten BIOS'tan XMP profilden 1. profili sectim sanirsam öyle daha hızlı calisiyolarmis.

Ben de pek bilgili değilim ekran kartı FurMark'la test ediliyormus da 30 dk beklemek lazım diye sonra yapacağım şu anda sadece SSD'lerin yazma okumasina baktim guzel calisiyorlar su programı kullandim: CrystalDiskMark. Bir de ayrıyeten BIOS'tan XMP profilden 1. profili sectim sanirsam öyle daha hızlı calisiyolarmis.
15 dk furmark yapsan yeterli olur.

5 ay önce, ileride daha pahalanır diye 14K'ya RX 6600 & R5 5500 sistem topalyan ben: 😐

FurMark ve CrystalDiskMark ile test yaptım. 65 derecenin üstüne çıkmadı yirmi dakika boyu. Okuma yazma hızı da orijinal değerlerin üstünde.

Valla çok memnun kaldım ben bu sistemden RDR 2'nin inmesini bekliyorum şu oyunu da yüksek ayarlarda 1080p oynayabilsem daha ne istiyim ki ben ya.

Valla çok memnun kaldım ben bu sistemden RDR 2'nin inmesini bekliyorum şu oyunu da yüksek ayarlarda 1080p oynayabilsem daha ne istiyim ki ben ya.
Furmark ve CrystalDiskMark ile test yaptım. 65 derecenin üstüne çıkmadı yirmi dakika boyu. Okuma yazma hızı da orijinal değerlerin üstünde.
Hocalarım ben de almayı düşünüyorum da memnun musunuz? Nasıl iyi mi? Performansı, sıcakları ne durumda ve oyunlarda takılma vs oluyor mu? Seri numaradan veya başka bir şekilde sorgulama yaptınız mı? Ekran kartı kendi kutusunda mı geldi? Kusura bakmayın çok soru soruyorum ama daha önce bu siteden hiç alışverişim olmadı ve kutusuz olduğu için şüphem bir miktar var yardımcı olur musunuz?

Hocalarım ben de almayı düşünüyorum da memnun musunuz? Nasıl iyi mi? Performansı, sıcakları ne durumda ve oyunlarda takılma vs oluyor mu? Seri numaradan veya başka bir şekilde sorgulama yaptınız mı? Ekran kartı kendi kutusunda mı geldi? Kusura bakmayın çok soru soruyorum ama daha önce bu siteden hiç alışverişim olmadı ve kutusuz olduğu için şüphem bir miktar var yardımcı olur musunuz?
Bu fiyata alın geçin, şüpheye mahal yok. Performans sorunu yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı