R5 5600 çakma olabilir mi?

Someone Else

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, iki gün önce Sinerji bilgisayardan tray R5 5600 aldım. Lakin üzerinde made in China yazıyor. Sizce çakma mıdır? Çünkü internette satılan kutulu işlemcilerde made in malaysia ve USA yazıyor. Şu an anakart olmadığı için deniyemiyorum.

IMG_20240320_163124.jpg

Arkadaşlar merhaba, iki gün önce Sinerji bilgisayardan tray R5 5600 aldım. Lakin üzerinde made in China yazıyor. Sizce çakma mıdır? Çünkü internette satılan kutulu işlemcilerde made in malaysia ve USA yazıyor. Şu an anakart olmadığı için deniyemiyorum.

Eki Görüntüle 2145755

En altta AM5 mi yazıyor sanki? Üstte de R7 stickerı var. Yine de çakma olacağını sanmıyorum.

İşlemci nin çakmasını yapabileni tebrik etmek gerekir. 😀Satıcı ambalaj olmadıgından başka işlemci ambalajı ile göndermiş.

Tray işlemciler size gönderdiliği gibi böyle paket içerisinde olmaz hocam, bir kutuda toplu şekilde gelir.
cpu tray.jpg

Resimde olduğu gibi, satıcı bu şekilde açık olarak gönderemeyeceğinden elinde olan bir paketin içine koymuş göndermiş, o yüzden 7000 serisi stickeri ve en altta AM5 ibaresi var.
Made in China yazmasının sebebi de anlaşıldığı gibi Çinde üretilmiş olması, maliyetler daha düşük olduğu için genelde Çinde üretimi yaptırılıyor. Çakma bir durum yok yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı