R5 5600 için 9000TL'ye kadar ekran kartı tavsiyesi

Benim gibi darboğaz yaşamayın hocam darboğaz hesaplama yazın en üsttüki PC buildise girin tek tek tavsiye edilen ekran kartlarını yazın darboğaz grafik işlemlerinde var mı yok mu bakın benim işlemciye 6900XT darboğaz yapmaz dediler. Dibine kadar yaptı. Ayrıca elinizdeki monitöre göre kart bakın mesela 12400F kasmayan en yüksek 3060 kartıymış ben gittim 6900XT aldım.

O siteler hiçbir şeyi doğru göstermiyor, 1080p'de kullandığınız içindir o darboğaz muhtemelen. 12400F 6900 XT'yi yüksek çözünürlüklerde hayli hayli besler

Besler, rahatsız etmeyecek derecede olabilir belki.
o kadar morali bozulduki kartı satmayı düşünüyordum satıp 3060 almayı düşünüyordum. satmayayım mı ? 2k monitör mü alayım ?

Besler, rahatsız etmeyecek derecede olabilir belki.

O kadar morali bozulduki kartı satmayı düşünüyordum satıp 3060 almayı düşünüyordum. Satmayayım mı? 2K monitör mü alayım

Monitor alacağınız para ile işlemci yenileyebilirsiniz çoğunlukla rekabetçi oyunlar oynuyorsaniz, hikayeli oyunlar oynuyorsanız ise monitör alın.

Monitor alacağınız para ile işlemci yenileyebilirsiniz çoğunlukla rekabetçi oyunlar oynuyorsaniz, hikayeli oyunlar oynuyorsanız ise monitör alın.
işlemci değişirsem anakartda değişmez mi ?

ana kart pro h610m-b

Geri
Yukarı