R5 5600 için hangi sıvı soğutucu alınmalı?

Mahops

Femtopat
Daha fazla  
R5 5600, RTX3060 Ti sisteme hangi sıvı soğutucu almalıyım?

Sıvı alınmamalı 224 XTS al.

Sistemi İtopya'dan toplayacağımdan dolayı oradan almayı düşünüyorum ama orada bu soğutucu yok. Montajını bilmediğimden ve fazla uğraşmak istemediğimmden hepsini aynı siteden topluyorum.

Hocam eğer ileride işlemci yükseltmeyecekseniz sıvı soğutuculara bu kadar fazla para vermeye gerek yok. Hava soğutma iş görecektir. @Fatihkerem0023 arkadaşın bahsettiği modeli alabilirsiniz. İşinizi görecektir. Ha eğer ileride yükseltme yapacaksanız benim önerim Cooler Master olacaktır. (Yazdığınız mesajı görmedim, kusuruma bakmayın.)

Sıvı alınmamalı 224 XTS al.

Hocam eğer ileride işlemci yükseltmeyecekseniz sıvı soğutuculara bu kadar fazla para vermeye gerek yok. Hava soğutma iş görecektir. @Fatihkerem0023 arkadaşın bahsettiği modeli alabilirsiniz. İşinizi görecektir. Ha eğer ileride yükseltme yapacaksanız benim önerim Cooler Master olacaktır. (yazdığınız mesajı görmedim, kusuruma bakmayın.)

Anladım hocam. Ben şu anlık yükseltme gibi bir durumumm yok zaten yeni alacağım sistemi ondan hava soğutucu mu öneriyorsunuz? Aşağıda İtopya da bulunan soğutucuları bıraktım bunlardan birini de alabiliri tek fan yeterli olacak m mıdır?

Cooler Master I70C ARGB INTEL 1700 SOKET Hava Soğutucu

Cooler Master Hyper 212 Spectrum Rainbow LED 120mm İşlemci Hava Soğutucu

Thermaltake Riing Silent 12 Mavi Led 120mm İşlemci Hava Soğutucu

hangisini almalıyım? sizce

Son düzenleme:
Anladım hocam. Ben şu anlık yükseltme gibi bir durumumm yok zaten yeni alacağım sistemi ondan hava soğutucu mu öneriyorsunuz? Aşağıda İtopya da bulunan soğutucuları bıraktım bunlardan birini de alabiliri tek fan yeterli olacak m mıdır?

Cooler Master I70C ARGB INTEL 1700 SOKET Hava Soğutucu

Cooler Master Hyper 212 Spectrum Rainbow LED 120mm İşlemci Hava Soğutucu

Thermaltake Riing Silent 12 Mavi Led 120mm İşlemci Hava Soğutucu

Hangisini almalıyım? Sizce.

Hocam seçtiğiniz soğutucular çok gereksiz şu an 5600X ile kullandığım soğutucu tam yükte 70'i geçmiyor siz SE 224 XTS alın daha iyisi yok bu fiyata.

Hocam seçtiğiniz soğutucular çok gereksiz şu an 5600X ile kullandığım soğutucu tam yükte 70'i geçmiyor siz SE 224 XTS alın daha iyisi yok bu fiyata.

Gelburadan alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı