R5 5600X için hangi sıvı soğutma alınmalı?

anladım sizde aynı soğutmayı kullanıyorsunuz sanırım.
Farklı bir model kullanıyorum fakat içlerinde kullanılan fanlar aynı fanlar. Diğer modellere sahip arkadaşlarımda da aynı problem mevcut. Modeller arasında sadece RGB, ARGB ve pompa büyüklüğü farkı var.

Farklı bir model kullanıyorum fakat içlerinde kullanılan fanlar aynı fanlar. Diğer modellere sahip arkadaşlarımda da aynı problem mevcut. Modeller arasında sadece RGB, ARGB ve pompa büyüklüğü farkı var.
Anladım çok teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar,

Bu 4 soğutucu arasında kaldım. Kasam MSI MAG Forge M100r (m-ATX kasa) 240mm sıvı soğutma destekliyor.
Ayrıca bu soğutucu hakkındaki düşüncelerinizi de bekliyorum başka bir forumda videolu testleriyle gayet başarılı olduğunu gördüm aylardır 2500 TL bandındaydı şu an 3000 TL üzerine çıktı sanırım tekrardan düşücektir.

Ben Corsair H115i Pro XT kullanıyorum 5600X için. 100 wat %100 yükte 73 dereceyi geçmedi yaz sıcağında.

Sanırım ID-Cooling ZoomFlow 240XT'yi alacağım herhangi bir OC kasamda söz konusu olmayacağı için yeterli olacaktır diye düşünüyorum, öğrendiğim kadarıyla pompa kalitesi çok iyiymiş ve ayrıca pompadan kaynaklanacak herhangi bir sorunda diğer parçalar bozulsa bile karşılıyor, ancak 2 yıl garantisi mevcut.

Geri
Yukarı