R5 5600 için hangi soğutucu alınmalı?

1 saat uyarı almıştım cevap veremedim kusura bakmayın. Hocam Dark da ne gibi bir sıkıntı yaşadın. Bir de önerdiğin soğutucunun ses seviyesi nasıldır acaba odada 2 kalıyoruz ses benim için çok önemli.

Maksimum 800 TL'ye çıkabilirim hocam. Önerebileceğiniz başka modeller var mı?

Hocam kullanmadan önce kaç dereceleri görüyordunuz ne kadar etki etti acaba sıcaklığa bir de ses seviyesi nasıl acaba çok ses çıkarıyor mu?

ID-Cooling ve Noctua kadar kaliteli bir soğutucu yok bu fiyat bandında Teknobiyotik denilen sitede iade almıyor kutu açıldığı an soğutucunun montajına dair tek bir video yok sinir krizi geçirdim ben en son bilgisayarcıya götürdüm vidaları yalama olmuştu 62 maksimum derece gördü şu an 58 59'larda macunlada alakalı durum ID-Cooling de bu ısı maksimum 55 görür öyle söyleyim Dark markasına bulaşma.

Gürültülü bir ses yok hocam, normal.
Tamamdır çok teşekkür ederim

ID-Cooling ve Noctua kadar kaliteli bir soğutucu yok bu fiyat bandında Teknobiyotik denilen sitede iade almıyor kutu açıldığı an soğutucunun montajına dair tek bir video yok sinir krizi geçirdim ben en son bilgisayarcıya götürdüm vidaları yalama olmuştu 62 maksimum derece gördü şu an 58 59'larda macunlada alakalı durum ID-Cooling de bu ısı maksimum 55 görür öyle söyleyim Dark markasına bulaşma.
Tamamdır hocam o zaman darkı siliyorum kafadan direkt. 3 tane daha soğutucu attım 1. Sayfada onlar hakkında bilgin var mı acaba yoksa ID-Colling’i çekiyim mi direkt

Tamamdır çok teşekkür ederim.

Tamamdır hocam o zaman Dark'ı siliyorum kafadan direkt. 3 tane daha soğutucu attım 1. sayfada onlar hakkında bilgin var mı acaba yoksa ID-colling'i çekiyim mi direkt.

ID-Cooling'i bu fiyat bandındayken al çok kaliteli sıvı soğutma kalitesinde Noctua dh 15s var ama o 1.5 bin TL bandında macun olarak da Thermal Grizzly önerebilirim MX6 pahalı biraz.

ID-Cooling'i bu fiyat bandındayken al çok kaliteli sıvı soğutma kalitesinde Noctua dh 15s var ama o 1.5 bin TL bandında macun olarak da Thermal Grizzly önerebilirim MX6 pahalı biraz.
Tamamdır hocam teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

Son bir şey daha sorucam bildiğiniz iyi sessiz fan var mı acaba fanda alacamda

Tamamdır hocam teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

Son bir şey daha soracağım bildiğiniz iyi sessiz fan var mı acaba fanda alacağım da.

Yine ID-Cooling alabilirsin soğutma konusunda en başarılı firmalardan birisi

Yeni konular

Geri
Yukarı