R5 5600 için SE-214-XT RGB yeterli midir?

Gezegenn96

Yoctopat
En az bütçeyle CS:GO için en iyi sistemi yapmayı amaçlıyorum. Bütçem kısıtlı arkadaşlar. Fiyat-performans ve sorun çıkartmayacak ürün arıyorum.

İşlemci olarak R5 5600 karar verdim. Acaba bunu soğutmak için SE-214-XT RGB yeterli midir?

Evet yeterlidir.
Bende çoğunlukla CS:GO oynuyorum aynı işlemciye sahibim ve 1 hafta önce aynı soğutucuyu aldım.
Bu arada anakartınızda "ARGB" veya "RGB" girişleri yoksa dönüştürücü almanız gerekiyor.
Buradan satın alabilirsiniz.

Bütçeniz yetiyorsa;
Bütçeniz yetmiyorsa;

Ben Teknobiyotik sitesinde olan ürünü aldım bir sorun yok çalışıyor.

Evet yeterlidir.
Bende çoğunlukla CS:GO oynuyorum aynı işlemciye sahibim ve 1 hafta önce aynı soğutucuyu aldım.
Bu arada anakartınızda "ARGB" veya "RGB" girişleri yoksa dönüştürücü almanız gerekiyor.
Buradan satın alabilirsiniz.

Bütçeniz yetiyorsa;
Bütçeniz yetmiyorsa;

Ben Teknobiyotik sitesinde olan ürünü aldım bir sorun yok çalışıyor.
Hocam ARGB değil de RGB istiyorum. Anakartımı bir arkadaşımdan aldım ama daha kurmadım. Kendisi daha yüksek Anakarta geçti ve çok uygun fiyata ASUS TUF Gaming B550-PLUS aldım. Uyumludur değil mi SE-214-XT RGB ile? Yada olduda ARGB alırsam bu Anakart ikisine de uyumlu mu?

Hocam ARGB değil de RGB istiyorum. Anakartımı bir arkadaşımdan aldım ama daha kurmadım. Kendisi daha yüksek Anakarta geçti ve çok uygun fiyata ASUS TUF Gaming B550-Plus aldım. Uyumludur değil mi SE-214-XT RGB ile?

Epey'den bakınca anakartınızda Aura Sync var gözüküyor. Niye ARGB istemiyorsunuz ki? ARGB olunca anakartınız üzerinden ışıklarını kontrol edebilirsiniz. İlla RGB olsun diyorsanız uyumludur.

1681485202766.png

Epey'den bakınca anakartınızda Aura Sync var gözüküyor. Niye ARGB istemiyorsunuz ki? ARGB olunca anakartınız üzerinden ışıklarını kontrol edebilirsiniz. İlla RGB olsun diyorsanız uyumludur.

Eki Görüntüle 1739908
Hocam'ın dediği gibi Aura Sync özelliğini destekliyor.
Aura Sync yazılımını indirerek renklerini kontrol edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı