R5 5600 için Teknobiyotik vs Trendyol

Gezegenn5

Yoctopat
Teknobiyotik kendi sitesinde bu ürünü 3.599 TL'ye satıyor. Teknobiyotik Trendyol'da da satıyorlar ve oradaki fiyatı 3.909 TL. Acaba daha ucuz olan kendi sitesinden mi alsam? Yoksa biraz daha fazla para verip güvence açısından araya Trendyol'u da sokmaya gerek var mı?
Bu işlemcide fana ihtiyacım yok bu yüzden kutusuz alarak tasarruf etmek istedim. Yoksa fana ihtiyacım olmadığı halde gidip Vatan'dan 4.658 TL'ye mi alayım kutulu?

AMD'nin resmi satıcısı Teknobiyotik zaten, işlemciyi de sorunsuz gönderiyorlar.

İmkanın varsa kutulu almanı tavsiye ederim. Eğer iade gibi bir prosedür olursa trendyol müşteri dostu bir firma bana göre.

Teknobiyotik kendi sitesinde bu ürünü 3.599 TL'ye satıyor. Teknobiyotik Trendyol'da da satıyorlar ve oradaki fiyatı 3.909 TL. Acaba daha ucuz olan kendi sitesinden mi alsam? Yoksa biraz daha fazla para verip güvence açısından araya Trendyol'u da sokmaya gerek var mı?
Bu işlemcide fana ihtiyacım yok bu yüzden kutusuz alarak tasarruf etmek istedim. Yoksa fana ihtiyacım olmadığı halde gidip Vatan'dan 4.658 TL'ye mi alayım kutulu?

En ucuzu al geç.

İyi de Trendyol'a da işlemciyi ulaştıran satıcı Teknobiyotik olarak gözüküyor, Trendyol'un kesintisi yüzünden var sanırım bu fark.

Geri
Yukarı