R5 5600 ile görüntü alınabilir mi?

halilserkan

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistem topladım ama daha ekran kartım yok. Anakarta taksam görüntü alabilir miyim? Kuzenimin bilgisayarına Windows kurarken anakarta HDMI'yi takıp görüntü almıştım. Sistemi R7 5800X RTX 3070 Ti. Bende görüntü alabilir miyim anakarta HDMI takıp?

Yanlış bilgi: Ryzen 7000 serisiyle beraber bu durum değişti.
Alınamaz. İsminde 'G' takısı olan AMD islemcilerde GPU özelliği mevcut sadece.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz en iyisi ekran kartını alınca her şeyi birlikte yapın.
Şöyle diyeyim kasanın arkasındaki çıkış yeriyle anakartla adasındaki boşluk yok gibi bir ondan mı girmiyor acaba çokta zorlamak istemedim

20240321_142521.jpg

Şöyle diyeyim kasanın arkasındaki çıkış yeriyle anakartla adasındaki boşluk yok gibi bir ondan mı girmiyor acaba çok da zorlamak istemedim

Eki Görüntüle 2147233

Alakası yok. Her kasada böyle tam hizzalı olmaz bunlar. Oturtturamamışsınız hocam. Yuvanın kılipsini açtınız mı?

Şöyle diyeyim kasanın arkasındaki çıkış yeriyle anakartla adasındaki boşluk yok gibi bir ondan mı girmiyor acaba çok da zorlamak istemedim.

Eki Görüntüle 2147233

Kasanız çok yanlış gibime geldi ya yanlış takılmış ya da kasa yanlış. Oraya hiçbir ekran kartını takamazsınız.

Kasanız çok yanlış gibime geldi ya yanlış takılmış ya da kasa yanlış. Oraya hiçbir ekran kartını takamazsınız.

Ekran kartının vidalama kısmı soldaki boşluğun oraya denk gelmesi gerek. Sizinki üstte kalmış.

Değil. Benım kasamdada böyle. Tam arkasında olmaz ekran kartlarının port kısımları biraz çarprazımsı olur. Kasalarda buna göre yapılır zaten.

Geri
Yukarı