R5 5600 işlemci hep kullanımı %100 oluyor

Enes XD

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600 | MSI B450M-A PRO MAX | RTX 4070 SUPER | HyperX Cloud II | Logitech G Pro X Superlight | Asus TUF | Gamepower Warlock Compact
Merhaba, işlemci kullanımı %100'de duruyor. Bir çözümü olan var mı? 2 gündür böyle kullanıyorum fakat bazen %100 olmuyor. Fakat şu an hep %100 de kaldı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet tekrardan merhabalar. PC'yi restartladım şimdide cpu kullanımı %30dayken %100e çıkıp geri iniyor.

Son düzenleme:
Merhaba, işlemci kullanımı %100'de duruyor. Bir çözümü olan var mı? 2 gündür böyle kullanıyorum fakat bazen %100 olmuyor. Fakat şu an hep %100 de kaldı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Son zamanlarda korsan içerik yüklediniz mi arkada birşeyler işlemcinizi kullanıyor.

Discord %25 kullanıyor galiba çok yüksek bir kullanım, pcnizde çok önemli bir belge yoksa ya da yedekleme kolay yapabiliyorsan format atıp temiz kurulum yapmanı öneririm.

Discord %25 kullanıyor galiba çok yüksek bir kullanım, pcnizde çok önemli bir belge yoksa ya da yedekleme kolay yapabiliyorsan format atıp temiz kurulum yapmanı öneririm.
Ya formatı atalı daha 2 hafta oldu atmak istemiyorum şimdi napmam lazım?

Son zamanlarda korsan içerik yüklediniz mi arkada birşeyler işlemcinizi kullanıyor.
Hayır indirmedim sadece FurMark indirdim ve youtube'daki videoları bir video dönüştürücü sitesinden indirdim.

Başka çözüm önerisi olan var mı? çünkü ben amd ekran kartı sürücümü silip yeni nvidia ekran kartına geçtikten sorna böyle oldu

Son düzenleme:

Geri
Yukarı