R5 5600 RTX3060 sistem GTA 5'te 60 FPS vermesi normal mi?

İşletim sistemi
Windows 11
Resolution scale açık değil ama MSAA açık.
MSAA kaçta? Şahsen çok garip, grass quality falan demişler de, ben grass quality de dahil her şeyi en yükseğe çekerdim, MSAA X4 yapardım ve 80 FPS alırdım ortalama.

Benim de ekran kartım RTX 3060. Hatta sizin işlemciniz benden daha iyi.

MSAA kaçta? Şahsen çok garip, grass quality falan demişler de, ben grass quality de dahil her şeyi en yükseğe çekerdim, MSAA X4 yapardım ve 80 FPS alırdım ortalama.

Benim de ekran kartım RTX 3060. hatta sizin işlemciniz benden daha iyi.

MSAA'yı 4X e çektim yansıma MSAA'yı da 8X e çektim şu anda ayarlarım iyi grass quality normal olarak ayarladım 100 120 FPS arası alıyorum.

Monitörüm 240 Hz, half V-Sync açık. Bütün ayarlar fulde, Advanced Graphics'e ellemedim bir tek.
Birkaç ayar dışında her şey fulde.

Söylediğiniz ayarlarda kaç FPS alıyorsunuz ortalama.

@Terraxion Ben de yansıma MSAA 8X ve normal MSAA 4X yapmıştım. Çok garip. Advanced Graphics ve MSAA dışında her şeyi ama her şeyi en üst yapmıştım.

MSAA'yı 4X e çektim yansıma MSAA'yı da 8X e çektim şu anda ayarlarım iyi grass quality normal olarak ayarladım 100 120 FPS arası alıyorum.

Sizinle aynı değerleri alıyorum. Ama sınırlardım, daha fazla da alabiliyorum ama 160 civarında droplar yaşanıyor.

Sizinle aynı değerleri alıyorum. Ama sınırlardım, daha fazla da alabiliyorum ama 160 civarında droplar yaşanıyor.

Bende şu ana kadar hiç drop olmadı.

Bir sorum daha olacak yumuşak gölgeler ayarını hangisi yaparsam hem yüksek FPS hem de kaliteli gölgeler olur.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı