R5 5600 RX 5700 sisteme monitör önerisi

UTKUSALONUR

Decapat
Yer
Mykale Eteklerinde
Merhaba arkadaşlar,

Bu sistemde sadece işlemciyi R5 5600'e çıkardık. Bu şekildeyken 1080p monitör mü yoksa 2K bir monitör mü almak daha doğru olur? Darboğaz konusundan dolayı emin olmak için soruyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim hızlı cevabın için. 2K monitör araştırayım ben. Bu sistemi arkadaşım için alıyoruz. Normalde benim kendi monitörümde 2K ama fiyatları çok pahalı. Uyguna denk getirebilmek gerek iyisinden bir tane.

Kusura bakmayın ancak şimdi görebiliyorum yazdıklarınızı.
@courdelle aynen ama IPS panel falan istiyor arkadaş ondan dolayı genelde 144-165 hertz olanları gördük makul demeye zorlandığımız ama yapacak bir şey olmayan fiyatlara.

@370423 , 3-4 bin bandında 1080p monitörlere odaklanmıştık en başta.

Bu linkteki monitör aradığımız her özelliğe sahip. Fakat 2K bir monitör olarak ucuz ve bu özelliklerin hepsine sahip bir monitör olursa (5-6 bin) düşünülebilir.

@courdelle aynen ama IPS panel falan istiyor arkadaş ondan dolayı genelde 144-165 hertz olanları gördük makul demeye zorlandığımız ama yapacak bir şey olmayan fiyatlara.

@370423 , 3-4 bin bandında 1080p monitörlere odaklanmıştık en başta.

Bu linkteki monitör aradığımız her özelliğe sahip. Fakat 2K bir monitör olarak ucuz ve bu özelliklerin hepsine sahip bir monitör olursa (5-6 bin) düşünülebilir.

Bunlar olabilir.

1080P:

@courdelle aynen ama IPS panel falan istiyor arkadaş ondan dolayı genelde 144-165 Hertz olanları gördük makul demeye zorlandığımız ama yapacak bir şey olmayan fiyatlara.

@370423, 3-4 bin bandında 1080p monitörlere odaklanmıştık en başta.

Sizin tercihiniz hocam bana laf düşmez ben sadece tavsiye verdim ama 144 Hz altını almayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı