R5 5600 RX 6700 Marvel Spider-Man Remastered düşük FPS

wloxer

Femtopat
Daha fazla  
Sistemi yaklaşık 1 yıl önce aldım ve şu sıralar FPS'e baktığımda düşük FPS alıyor gibi hissediyorum. örneğin; Marvel Spider-Man Remastered oyununda yüksek ayarlarda ortalama 60-70 FPS alıyorum ve FSR ayarını açmama rağmen etki etmiyor. bilgisayarımda bir sıkıntı mı var yoksa normal mi?

RX6800 ve 5600X ikilisine sahibim genel olarak Spider-Man oyununda bir optimizasyon sorunu var diye düşünüyorum çünkü bende bir tık düşük FPS'de oynamıştım. Ve evet o oyunda FSR gerçekten hiçbir şey hissettirmiyor.

70 FPS normal ama FSR için bir şey diyemem. AMD işlemcide efsane ama GPU da daha çok çalışması lazım.

70 FPS normal ama FSR için bir şey diyemem. AMD işlemcide efsane ama GPU da daha çok çalışması lazım.

Hocam örnek veriyorum The Last of Us Part 1 oyununa FSR 3 teknolojisi desteği geldi denemek için oyunu indirip oynadım tekrar bitirdim gayet başarılı performans gösterdi oyundan oyuna değişiyor emin ol FSR şu an için yeterli seviyede, Spider-Man oyununda ayrıca olarak FSR işlevsiz gibi bir şey orasını bende anlamadım.

Muhtemelen sistemle alakalı bir sorun yoktur. Oyunun optimizasyonundan da olabilir ama oyunun sistem gereksinimleri de pek yüksek değil.

Geri
Yukarı