Elektronik R5 5600 - RX 6700 XT Sistem 16.999 TL!

Hayırlı olsun ben de 6650XTli sistem sipariş ettim ayni siteden bekliyorum 11 gündür.
Kardeş imkanınız varsa gencer den almayın bak pc hocası adamdır. Net gencer gaming e mail attım DM attım yok mesela kasaya çoklu göndermişler ama eksik kendim aldım işlemcinin garantisini daha atmadılar pc hocasına mail attım müdürünün telefon numarasını verdi. Aradım açtı dün wp den güya atacaktı hepsi 2. Gün olacak bu kadar umursamaz bir firma yok almayın aldırmayın.

Kardeş imkanınız varsa gencerden almayın bak PC hocası adamdır. Net Gençer Gaming'e mail attım DM attım yok mesela kasaya çoklu göndermişler ama eksik kendim aldım işlemcinin garantisini daha atmadılar PC hocasına mail attım müdürünün telefon numarasını verdi. Aradım açtı dün wpden güya atacaktı hepsi 2. gün olacak bu kadar umursamaz bir firma yok almayın aldırmayın.

Yapacak bir şey yok imkanım o kadar yetti ucuz sistem bekliyordum onu görüp aldim umarım eksik parça yollamazlar.

Yapacak bir şey yok imkanım o kadar yetti ucuz sistem bekliyordum onu görüp aldim umarım eksik parça yollamazlar.
İnşallah sıkıntı olmaz parça sıkıntı olursa uğraşmaktan bile benimde imkanım buna yetti ama diğer sitelerde de uygunsa geliyor bidaha burdan bişey almam yani dediklerini unutuyorlar daha işlemcinin garantisini bile atmadılar atalım diyorlar dememiş gibi davranıyorlar.

İnşallah sıkıntı olmaz parça sıkıntı olursa uğraşmaktan bile benim de imkanım buna yetti ama diğer sitelerde de uygunsa geliyor bir daha buradan bir şey almam yani dediklerini unutuyorlar daha işlemcinin garantisini bile atmadılar atalım diyorlar dememiş gibi davranıyorlar.

Benim sistemim geldi herhangi bir eksiğini göremedim işlemci kutusu tray olduğu için yokmuş onun harici hiçbir sıkıntısı yok ama daha oyun testi yapamadım.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı