Elektronik RX 6750XT + R5 5600 sistem 16.999 TL

Bana alınabilir gibi geldi parçalar kötü değil fiyatta normal.

Eğer sıfır takıntısı yoksa ve taksit düşünülmüyorsa ben olsam ekran kartı ve PSU hariç diğer parçaları ikinci el alır öyle çok daha uyguna yada aynı fiyata çok daha üst düzey bir sistem toplardım. Özellikle ram ve anakartlar ikinci elde sorun çıkarma olasılığı çok düşük parçalar çünkü kolay kolay yıpranmıyorlar. Birtek ekran kartını sıfır alıp ötekileri faturalı garantili ikinci el almak bana daha mantıklı geliyor.

İşlemci 2500, Anakart 1250, ram 1000, SSD 600, kasa PSU 2150 der isek 7.500 yapar. Ekran kartı 9.500 eder.Bence indirim yok. Tek tek toplanınca da bu fiyat bandına gelir. Biraz indirim ile ekran kartı da bu fiyata gelir. İleride daha da iner.
Ekran kartı 9500 mü? Ya siz yanlış baktınız yada ben bulamadım.

17K ya sıfır-2.el karışık 5600 +6900XT sistem toplarım. Hiç bir şey bilmiyorsan ekran kartı hariç diğer bileşenleri sıfır alıp ekran kartını da 2.elde 6800XT yada 3070 Ti yaparsın al sana çok daha güçlü ve uzun ömürlü sistem.

Özellikle ekran kartlarının öldü fiyatına gittiği şu piyasada sıfır kart alarak kazık yemeyin. 7-8 aylık kutulu, faturalı, garantili bir ton kart var piyasada.

Geri
Yukarı