R5 5600 RX 6700 XT sistem CS:GO'da kendini yeniden başlatıyor

• Konuyu başlatan Wyc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 333

Wyc

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba 8-9 ay önce sinerji.comdan ctv V8 koduyla satılan AMD Ryzen 5 5600 ve 6700XT ekran kartı olan bir sistem aldım.
Son 3-4 gündür CS:GO oynarken oyun esnasında, bilgisayar kendini yeniden başlatıyor herhangi bir hata yazmıyor ekranda, bir anda cihaz kendini yeniden başlatıyor anlayamadım. Isınma problemi var desem kasadan öyle fazla seste gelmiyor gayet sessiz çalışıyor, sebebi ne olabilir sizce? Yardımcı olmaya çalışırsanız sevinirim, bu platformda yeniyim son olarak işletim sistemim orijinal değil. Windows 10 var ama kasayı aldığımda içinde kurulu bir şekilde geldi bana Windows 10.

Sıcaklıktan veya PSU nedeniyle olabilir. PSU markanızı ve MSI Afterburner ile oyun içi sıcaklık değerlerinizi yazabilir misiniz?
Sıcaklıktan veya PSU nedeniyle olabilir. PSU markanızı ve MSI Afterburner ile oyun içi sıcaklık değerlerinizi yazabilir misiniz?

Ekran görüntüsü 2023-03-30 190624.pngrakamlar böyle hocam

Ekran görüntüsü 2023-03-30 190624.pngrakamlar böyle hocam soldaki gpu ya sağdaki rakamlarda cpu ya ait

ustam oyun içi sıcaklığa nereden bakacağım bilmem ki aklım ermez fazla ona
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu izleyerek yapabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
hocam , cs go da denedim o parametleri harfiyen ama olmuyor , ekrana vermiyor o parametreleri , bende sniper elite 4 oyununda denedim telefonla resmini çektim atayım hatta.
7ca890a3-6bdf-4abd-a0ed-c2ff5e493f3e.jpg

sniper elite zaten cs go dan daha fazla sistemi yoran bir oyun

ben bir de yazmayı unuttum, amd nin curve optimizer diye bir programını indirmiştim 1 ay önce felan , ordan gpu ve cpu nun voltajını düşürmüştü otomatik optimize etmişti cihaz tv de görmüştüm izlemiştim bu programı bilginiz olsun. yardımcı olur iseniz sevinirim hocam

Geri
Yukarı