R5 5600 RX 6700 XT sisteme parça önerisi

Hocam temperli cam açık bir biçimde kasanın içerisi uzun vadede daha hızlı tozlanmaz mı? Ben olsaydım SSD alıp soğutucu takviyesi yapardım ki zira SSD'nizin boyutu da cidden yetersiz.

Hocam temperli cam açık bir biçimde kasanın içerisi uzun vadede daha hızlı tozlanmaz mı?
Elbette öyle olur. Şu an bile tozlanma biraz var. Mecburiyetten, öyle kullanmazsam GPU ve CPU çok ısınıyor.

İlk etapta RAM + para kalırsa soğutucu alın derim. RAM veya soğutma fiyatları birden, bir şekilde artıyor sürekli. Kasa fiyatları da artıyor ancak çok zorda kalındığında düzgün ve temiz kullanılmış 2. el kasaları bulmak daha kolay. Aynı şekilde sıfırların da fiyatları artık sabit gibi. Önce performansa yönelik, sonra depolama en son da kasa diye bir yol izlerdim ben olsaydım.

Kasa fiyatları da artıyor ancak çok zorda kalındığında düzgün ve temiz kullanılmış 2. el kasaları bulmak daha kolay.
Çok baktım adam akıllı ikinci el kasa yok. Sarı sitede eski fansız kasalar bile fahiş fiyata satılıyor.

Çok baktım adam akıllı ikinci el kasa yok. Sarı sitede eski fansız kasalar bile fahiş fiyata satılıyor.
O zaman dediğim gibi önce RAM ve soğutucu. Kasa bir şekilde halledilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı