R5 5600 - RX 6700XT sistem için PSU önerisi

TheAviaTorX

Kilopat
Daha fazla  
İyi sosyaller. Sistemime PSU arayışı içerisindeyim fakat hangi markaların sağlam olduğunu bilmiyorum. Sistemime zarar vermeyecek kaliteli bir PSU önerir misiniz ve sizce sistemime ne kadarlık bir PSU lazım? Bunu da belirtirseniz teşekkür ederim.
Sistem bilgilerim;
ASUS Prime B450M-A II.
8x2 Fury 3200 MHz.
Ryzen 5 5600.
RX 6700XT.
Şu anda 550W PSU ile çalıştırıyorum herhangi bir sorun yok ama bir sorun çıkar diye korktuğumdan ve sistemin anakartını yükselteceğim için, ayrıyeten sıvı soğutma takacağım. Bu yüzden sıkıntı çıkabileceğini düşünüyorum.

İyi sosyaller. Sistemime PSU arayışı içerisindeyim fakat hangi markaların sağlam olduğunu bilmiyorum. Sistemime zarar vermeyecek kaliteli bir PSU önerir misiniz ve sizce sistemime ne kadarlık bir PSU lazım? Bunu da belirtirseniz teşekkür ederim.
Sistem bilgilerim;
ASUS Prime B450M-A II.
8x2 Fury 3200 MHz.
Ryzen 5 5600.
RX 6700XT.
Şu anda 550W PSU ile çalıştırıyorum herhangi bir sorun yok ama bir sorun çıkar diye korktuğumdan ve sistemin anakartını yükselteceğim için, ayrıyeten sıvı soğutma takacağım. Bu yüzden sıkıntı çıkabileceğini düşünüyorum.
650wat daha iyi olur.

Sistem bilgilerim;
ASUS Prime B450M-A II.
8x2 Fury 3200 MHz.
Ryzen 5 5600.
RX 6700XT.

Ryzen 5 5600 ile RX 6700 kullanıyorum. 750W PSU var ama yük altında 250W üstüne bile çıkmıyor sistemim. Yani size de 550W yeterli.

İyi Sosyaller. Sistemime PSU arayışı içerisindeyim fakat hangi markaların sağlam olduğunu bilmiyorum. Sistemime zarar vermeyecek kaliteli bir PSU önerir misiniz ve sizce sistemime ne kadarlık bir PSU lazım? Bunu da belirtirseniz teşekkür ederim.
Sistem bilgilerim;
ASUS Prime B450M-A II.
8x2 Fury 3200 MHz.
Ryzen 5 5600.
RX 6700XT.

550W PSU gayet yeterli.

Geri
Yukarı