R5 5600 sisteme kule tipi soğutucu önerisi

Dnz_omer

Hectopat
İşlemci şu an 5600X ama bunu yükselteceğim kasam GT502 şu aşağıdaki şahsa uygun bir tane soğutucu istiyorum işlemci için. Piyasayı bilmediğimden tek derdim uyumlu olması.

İşlemci şu an 5600X ama bunu yükselteceğim kasam GT502 şu aşağıdaki şahsa uygun bir tane soğutucu istiyorum işlemci için. Piyasayı bilmediğimden tek derdim uyumlu olması.

Ryzen 5 5600 için DeepCool AK400, SE-214-XT gibi kule tipi soğutucular hayli hayli yeter. Ama illa sıvı soğutma alacaksınız attığınız model iyidir, Arctic lfıı 360 modeli de düşünülebilir.

Kasam beyaz renk ondan dolayı beğaz soğıtıcı alıyorum ve teşekkürler tavsiye için. İleride 7600X e güncelleyeceğim de sistemi ondan dolayı alacaksam şu an iyi alayım diyorum.

Gelburadan alınır mı? Ve bu 7600X i soğutabilir mi?

id cool çetesi erkenci :D Hava soğutucular arasında fark yok macun iş yapıyor. Sıvı soğutucu için 2650 tl corsair var onu alın.

Kasam beyaz renk ondan dolayı beğaz soğıtıcı alıyorum ve teşekkürler tavsiye için. İleride 7600X e güncelleyeceğim de sistemi ondan dolayı alacaksam şu an iyi alayım diyorum.

Gelburadan alınır mı? Ve bu 7600X i soğutabilir mi?

7600X'i düzgün bir hava soğutma bile soğutamaz. Böyle bir canavar şart o işlemciye.

7600X'i düzgün bir hava soğutma bile soğutamaz. Böyle bir canavar şart o işlemciye.

Lian Li bundan daha iyi diye söylemişlerdi ondan alıyordum onu.Bu yeterliyse bunu da alabilirim

Lian Li bundan daha iyi diye söylemişlerdi ondan alıyordum onu. Bu yeterliyse bunu da alabilirim.

Gaming gecesinde 3147'ye indi aldım Lian Li'yi.

Son düzenleme:
Ryzen 5 5600 için DeepCool AK400, SE-214-XT gibi kule tipi soğutucular hayli hayli yeter. Ama illa sıvı soğutma alacaksınız attığınız model iyidir, Arctic LFII 360 modeli de düşünülebilir.
Hava soğutucu yorumu doğru fakat sıvı soğutmada 240mm arctic lf ii bile fazla gelecektir 360mm anlamsız olur.

7600X ile AK620 hava soğutucu kullanıyorum cinebench r23 testinde 70 dereceyi geçmedi. Kullanmadıysanız bence yorum yapmanız doğru değil.

Hava soğutucu yorumu doğru fakat sıvı soğutmada 240mm Arctic lf II bile fazla gelecektir 360mm anlamsız olur.

7600X ile AK620 hava soğutucu kullanıyorum Cinebench R23 testinde 70 dereceyi geçmedi. Kullanmadıysanız bence yorum yapmanız doğru değil.

1700 vereceğine biraz daha ekleyip 240mm H100 alabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı