R5 5600 stok soğutucu yeterli midir?

socketu87

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RYZEN 5 5500,RTX 3060 VENTUS 2X,GİGABAYTE 520M-K,ZALMAN KASA,600W ZALMAN PSU,500GB M2 SSD.
Meslek
Öğrenci
Stok soğutucu ile kaç derece olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Günü kurtarır. Ama CPB kapatmayacaksanız; yoğun bir şekilde oyunlarda, programlarda kullanacaksanız yetersiz maalesef. Bütçeniz varsa iyi bir soğutucu almanızı tavsiye ederim.

Yetmiyor, 82 dereceyi görüyor stok soğutucu ile. İndirim düşerse bir kule tipi alacağım.

80-90 arası görüyor genelde. Ryzen'in son nesilleri ve İntel'in son nesilleri stok fan konusunda bariz sıkıntılı. Kendi kendini zor soğutuyorlar.

Yetmiyor, 82 dereceyi görüyor stok soğutucu ile. İndirim düşerse bir kule tipi alacağım.

80-90 arası görüyor genelde. Ryzen'in son nesilleri ve Intel'in son nesilleri stok fan konusunda bariz sıkıntılı. Kendi kendini zor soğutuyorlar.

Hocam gerçekten o kadar kötü mü? Eğer durumlar böyleyse bana 700 TL soğutucu önerir misiniz.

Hocam gerçekten o kadar kötü mü? Eğer durumlar böyleyse bana 700 TL soğutucu önerir misiniz?

Ben Cooler Master Masterair MA410P almayı düşünüyorum ama ne kadar iyi bilmiyorum, bir Facebook grubunda önermişlerdi hocam.

Geri
Yukarı