R5 5600 ve RTX 3070 Sistem 18.999 TL!

Benim düşüncem de mining illa devam edecek öyle ya da böyle haci altın yumurtlayan tavuk kesilmez bence ama bakalım.
Mining zaten bitmez bitmemesine de mevzu ETH. ETH bittiği zaman minimum %40 gibi devasa bir kesim tamamen bırakacak miningi. Bu sefer 2.el' e dünyalar kadar kart yığılacak. Haliyle sıfır satışları düşecek. Sıfırdaki kazım yapan kartlara hem talebin azalması hem 2.el bolluğu sıfır fiyatlarını iyice gerileyecek.

Buna hava soğutucu almak şart mı bilen var mı? İşlemci tray olduğundan kendileri soğutucusuz göndermiyorlardır bence ama.

Bende üründen bir iki ufak optimizasyon yaparak siparişimi verdim, 3 işgünü içinde hazı olup mağazadan alabilceğimi söylüyorlar. Bana versinler parçalarını ben kendim 15dkda hazırlarım işe bak....
Buna hava soğutucu almak şart mı bilen var mı? İşlemci tray olduğundan kendileri soğutucusuz göndermiyorlardır bence ama.
ben tray olduğu için özellikle sıvı soğutma ekledim. Kenara koyulmuş stock soğutmalarının olduğunu sanmıyorum..
GÜNCELLEME stoklar bitmiştir arkadaşlar

Son düzenleme:
Bende üründen bir iki ufak optimizasyon yaparak siparişimi verdim, 3 işgünü içinde hazı olup mağazadan alabilceğimi söylüyorlar. Bana versinler parçalarını ben kendim 15dkda hazırlarım işe bak....

ben tray olduğu için özellikle sıvı soğutma ekledim. Kenara koyulmuş stock soğutmalarının olduğunu sanmıyorum..
GÜNCELLEME stoklar bitmiştir arkadaşlar
Bence illa vardır, sonuçta test yapacaklar. Sırf test yapıp geri sökeceklerini sanmıyorum. Bir garip gene de. Hayırlı olsun iyi fiyata kaptınız.

Geri
Yukarı