R5 5600G APU sistem ekran kartsız ne kadar süre oyun oynatır?

Daha fazla  
R5 5600G APU işlemcili sistem ne kadar süre dayanır? Oynanılan: GTA 5, FH 4, ETS 2, eski tip hikayeli oyunlar. Ekran kartsız 1 sene rahat oynatır mı? Not: Kasada işlemci stock fan dışı fan yok.

R5 5600G APU işlemcili sistem ne kadar süre dayanır? Oynanılan: GTA 5, FH 4, ETS 2, eski tip hikayeli oyunlar. Ekran kartsız 1 sene rahat oynatır mı? Not: Kasada işlemci stock fan dışı fan yok.

Dediğin oyunları her zaman oynatır tabii Low-med'da. YT'de testler var zaten bakabilirsin güncelleme almayan oyunlarda çok FPS değişikliği görmezsin.

Gunumuzde cikan bazi oyunlari halen oynatabilmekte. Oynatır mı sorusunu sormak yerine hangi oyunlari oynamak istiyorum sormakla baslamalisin.

4070 almayı düşünüyordum, sırf bu tip oyunlar oynayacaksam performans düşmeyecekse almayayim değil mi?

RTX 4070 o islemciye fazla. 2K monitorle hakkini verirsin anca.

4070 almayı düşünüyordum, sırf bu tip oyunlar oynayacaksam performans düşmeyecekse almayayim değil mi?

Evet dediğin oyunları oynarsın o işlemci ile ama 4070 yerine daha düşük bütçeli bir GPU alırsan rahat edersin. RX580 olur RX6600 olur ne istersen. Tabii 4070 bütçeni zorlamazsa o da alınır.

Gunumuzde cikan bazi oyunlari halen oynatabilmekte. Oynatır mı sorusunu sormak yerine hangi oyunlari oynamak istiyorum sormakla baslamalisin.

Last of Us, GoW gibi yeni çıkan oyunlar oynamıyorum. Forza Horizon 4, ETS 2, GTA 5, Assetto Corsa ve GTA 4 gibi eski tip hikayeli oyunlar oynuyorum. GTA 6 çıkana kadar 4070 almayı düşünüyordum, rahat oynamak için.

Şu an o sistemi kullanıyorum, bir sorun yok güzelce oyunu oynatıyor.

Ne kadar süredir hangi oyunu oynuyorsun?

Geri
Yukarı