R5 5600G için harici ekran kartı önerisi

RX 6650XT eğer bütçe düşükse daha yüksekse 4060Ti ya da RX6750 XT zorlanabilir zaten işlemcinin maksimum taşıyabileceği kartlar bunlar.

RX 6600 olabilir. Güzel gider işlemcinle.
Asus veya MSI gibi sorunsuz diyebileceğimiz modelleri 6650XT ile neredeyse aynı fiyat. O nedenle işlemci de müsaade ediyorken onu tercih etmek daha mantıklı gibi.

@Dark Might, ASUS, MSI gibi marka adlarına sırf isminden dolayı dünya kadar para bayılmaya zaten gerek yok. Kartın bir üst modeli satın alınabiliyor bu modellere verilebilecek parayla. Bunu her zaman derim. Eğer alınabiliyorsa 6650 XT alması, tabii ki de daha iyi olur.

@Dark Might, ASUS, MSI gibi marka adlarına sırf isminden dolayı dünya kadar para bayılmaya zaten gerek yok. Kartın bir üst modeli satın alınabiliyor bu modellere verilebilecek parayla. Bunu her zaman derim. Eğer alınabiliyorsa 6650 XT alması, tabii ki de daha iyi olur.
Sapphire konusunda sıkıntı yaşayanlar oluyor o yüzden diyorum AMD kanadında. Bu 6000 serisi için o kadar şikayet yok, daha az güç tüketmeleri ve fazla ısınmadıkları için ama yine de Asus veya MSI aldığında sıkıntı yaşama ihtimali çok daha düşük. Benim demek istediğim 6600 stoklar mı az neden bilmiyorum 6650 XT ile fiyat farkı yok gibi bir şey o nedenle hazır işlemcisi de yeterken 6650 XT almak daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı