R5 5600G sistem alınır mı?

Sandman441

Femtopat
Daha fazla  
Yukarıdaki elemanlarla PC toplasam acaba nasıl olur?(ilk konum inş yanlış bir şey yapmadım)

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart olarak B450M S2H tercih edin. İtopya'da 350TL'ye satılıyor kaçırmayın. Ayrıca gönderilmeden önce güncel BIOS sürümü yüklenmesini isteyin. Bütçe varsa RAM 3600Mhz alınabilir.

Parçalara tek tek bakamdım. Ancak 5600g'li bir sistem 5.500-6500 arası toplanabiliyor seçeceğiniz parça kalitesine göre. Daha fazla ödemeyin. E-ticaret sitelerinin hepsine bakın parçalar için.

Mesela b450 anakart sadece 350 lira şu an itopya'da. Attığınız linkteki a320'den hem daha ucuz hem daha üst segment bir anakart.

Öncelikle foruma hoşgeldiniz. İlk seferiniz olduğu için sorun değil ama forumda internet dili kısaltmaları kullanmak yasak. Her şeyden önce bir kuralları okuyabilirsiniz.
Sisteme gelecek olursak yanlış bir şey görmedim ama anakart arkadaşların dediği gibi B450M S2H seçilebilir. Ayrıca depolama göremedim. Unuttunuz herhalde. Bütçeyi ona göre değiştirmeniz gerekecek gibi duruyor. Cevabınızı göre öneri yapabiliriz.
İyi sosyaller.

Yeni konular

Geri
Yukarı