R5 5600G sisteme anakart önerisi

Bütçe
1000
B450M o.c. Desteği bulunmuyor olarak geçiyor. RAM ve işlemci için yeterli performansı verecek mi?

Wi-Fi ve Bluetooth özelliği ile pek ilgilenmiyorum aslında. Bunlar haricinde başka bir artısı var mi?

B450 OC desteği vardır. Yanlış bilgi almışsınız. A320 OC desteği yoktur.

@Sir Benjamin hocam tekrardan selamlar bios update yaptım usb ile ışık yandı söndü v.s yine görüntü alamadım bir bilgin var mı? Pc şuan apu sadece hdmi kablosu anakarta takili

Sistemde eksik takılmamış bir parça yok değil mi? Güç bağlantıları tam mı?

@Sir Benjamin herşey tamam usb ile anakartın son sürümünü de yüklüyorum. O ışık yanıp sönüyor 4 5 dakika sonra kapanıyor. Hem sistem kurulu halde denedim hem de anakart üzerinde parça yokken. İşlemciyi başka bir anakarta taktım denedim çalışıyor. Sorunsuz bir şekilde. En kötü ihtimalle iade edeceğim ya da servise göndereceğim. Bu arada anakart üzerinde cpu ışığı yanmıyor.

@Sir Benjamin herşey tamam usb ile anakartın son sürümünü de yüklüyorum. O ışık yanıp sönüyor 4 5 dakika sonra kapanıyor. Hem sistem kurulu halde denedim hem de anakart üzerinde parça yokken. İşlemciyi başka bir anakarta taktım denedim çalışıyor. Sorunsuz bir şekilde. En kötü ihtimalle iade edeceğim ya da servise göndereceğim. Bu arada anakart üzerinde cpu ışığı yanmıyor.

Bunun hakkında pek fikir sahibi sayılmam aslında, yeni konu açmanı tavsiye ederim. Daha iyi yardım alırsın.

B450M o.c. Desteği bulunmuyor olarak geçiyor. RAM ve işlemci için yeterli performansı verecek mi?

Wi-Fi ve Bluetooth özelliği ile pek ilgilenmiyorum aslında. Bunlar haricinde başka bir artısı var mi?

B450 serisinde o.c desteği vardır benim önerim B550 yonga setli anakart almanızdı daha güncel bir anakart ayrıcada PCI.4.0 desteği var.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı