R5 5600G sisteme GT 1030 takılmalı mı?

Ryzen 5 5600G bulunan APU bir sistemim var. GT 1030 takmalı mıyım? Darboğaz yapar mı?
5600G'nin dahili grafik birimi 1030'dan daha iyidir. Çok saçma bir upgrade olur.

Darboğaz yapmaz ama takmaya gerek yok. 5600G'nin içerisindeki dahili grafik birimi performans olarak 1030'dan bir tık daha iyi.

Tamamdır teşekkür ederim 😀 fakat bir sorum daha var. Bayramda ekran kartı almayı düşünüyorum Ryzen 5600G sisteme iyi ve ucuz önerdiğiniz ekran kartları var mıdır?

Tamamdır teşekkür ederim 😀 fakat bir sorum daha var. Bayramda ekran kartı almayı düşünüyorum Ryzen 5600G sisteme iyi ve ucuz önerdiğiniz ekran kartları var mıdır?
Bütçe vermeden bir şey söylemek çok zor. Sıfır mı ikinci el mi?

İkinci el almayı düşünüyorum. Bayram paralarımıda ekleyerek 3,5 bin TL bütçem var.
RX 5700 XT

RX 6600 XT

Bütçeniz hangisine yeterse onu alabilirsiniz. Ben bu arkadaştan linkini verdiğim RX 5700 XT modelini aldım. Sorunsuz kullanıyorum. Test etme imkanı da sunuyor. Ek olarak güç kaynağınızı değiştirmeniz gerekebilir, modeli nedir?

RX 5700 XT

RX 6600 XT

Bütçeniz hangisine yeterse onu alabilirsiniz. Ben bu arkadaştan linkini verdiğim RX 5700 XT modelini aldım. Sorunsuz kullanıyorum. Test etme imkanı da sunuyor. Ek olarak güç kaynağınızı değiştirmeniz gerekebilir, modeli nedir?

Performax PG-650b01 güç kaynağına sahibim.

Son düzenleme:
Performax PG-650b01 güç kaynağına sahibim.
Kağıt üzerinde yeterli fakat kalitesiz bir güç kaynağı. Bu güç kaynağı ile devam etmenizi önermem. Kaliteli minimum 600w değerinde bir güç kaynağı alın bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı