R5 5600X ısınıyor

SomeOne12

Hectopat
Valorarnt'ta işlemci 77 derece ortalama; boşta 50 derece falan. Korkutuyor beni. Fortnite'ta zaten 80 dereceye geliyor. Hatta işlemci Fortnite menüde daha sıcak. İşlemci boşta 50 derece falan oluyor. Ben, korkutuyor. İşlemci R5 5600X, 120mm sıvı soğutma. Sıkıntı olur mu bu dereceler? Korkutuyor beni çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki ben PC yazılımlarından anlamam ben sadece yt de yüklemesini izledim zor bir şey değil gibi ama yüklerken yanlışlık yaparsam ne olabilir BIOS Update de?
Hocam yeni BIOS sıcaklıkla ilgili bir destek te yapıyormuş.

Hocam şu değil mi olay siteden yüklüyorsun RAR'dan o BIOS'un adı yazanı usbne taşıyıp Q flashtan çalıştırıyorsun.

Ben MSI anakart kullandığım için bilmiyorum yazılımları nasıl yükleniyor o yüzden size yardımcı olamıyıcam bu konuda ben sadece bende BIOS yüzünden olmuştu belki sizde de o yüzdendir diye yazdım.

B

Ben MSI anakart kullandığım için bilmiyorum yazılımları nasıl yükleniyor o yüzden size yardımcı olamıyıcam bu konuda ben sadece bende BIOS yüzünden olmuştu belki sizde de o yüzdendir diye yazdım.

BIOS'tan olabilri sanırım o sıcaklık haklısınız çünkü yeni BIOS'ta soğutma ile alakalı bir şeyler vardı.

Hocam BIOS'u güncelleyip yazacağım yarın tekrar ve BIOS'u güncellemeyi biliyorum fakat yine önereceğiniz bir video atar mısınız izlemem için.
3 yıl önce ama ise yarayabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ne gibi bir video istiyorsunuz.

BIOS'u güncelleme videosu buldum hocam videoyu size de atacağın doğru videodur umrarım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı