R5 5600X oyunda 80 derece

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

MSI Dragon Center kullanıyorum bilgisayarımın özellikleri, 3060 Ti ekran kartı Ryzen 5 5600X işlemci, şimdi asıl soruma geleyim, MSI Dragon Center kullanıyordum, dengeliye alınca işlemci 54 55'lere yükseliyordu ve öyle kullanıyordum. Sonra MSI Center diye uygulama varmış bir de ona bakayım dedim Dragon Center'ı sildim. MSI Center'ı da beğenmedim silip tekrar Dragon Center'ı yükledim. Ama şöyle sorun oldu. Dengeliye alıyorum, 80 derecelere yükseliyor. Knight Online oynuyorum altı üstü 70 80 derece gösteriyor, normalde 50 55 derecede seyrederken bu saçma değerleri almaya başladım. Yardım edebilecek biri var mı?

Şöyle bir bilgi vermek istiyorum. Ben bu uygulamayı 2 yıldır kullanıyorum. MSI Center yükledim sonra onu silip tekrar Dragon Center'i yükkeyince böyle oldu. Bilgisayarımda MSI Center'den ufak 1 dosya dahi olsa Dragon Center'i kurmama izin vermiyor sistem çözümün bu olduğundan şüpheliyim.
Bazen Windows regedit dosyaları çakışma yapabilir. Bilemiyorum, denemek varken neden böyle bir şey söylediniz ki ? :p

Yeni konular

Geri
Yukarı