R5 5600X RTX 3060 sistem nasıldır?

Bütçe
18500

Stettin

Decapat
Arkadaşlar merhaba. Her şey dahil sistem topladım. Sizce iyi bir sistem mi ve fiyatı nasıl? Sizin toplayacağınız sistemi de merak ediyorum. Herkese iyi forumlar.
Bütçem 18500TL sistem mouse klavye kulaklık ve monitör dışında hazır sistem tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sistem.

Arkadaşlar merhaba. Her şey dahil sistem topladım. Sizce iyi bir sistem mi ve fiyatı nasıl? Sizin toplayacağınız sistemi de merak ediyorum. Herkese iyi forumlar.
Bütçem 18500TL sistem mouse klavye kulaklık ve monitör dışında hazır sistem tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sistem.

Arkadaşlar yanlış yazmışım sistem monitör klavye kulaklık ve mouse dışında hazır sistemdir monitörü klavyeyi mouse ve kulaklığı ben ayrı sitelerden alacağım tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
Sistem iyi ama o işlemci daha güçlü ekran kartlarını da kaldırır.
RTX 3060 Ti ya da RTX 3070 o sisteme daha mantıklı.

Bu sisteme bu yakışmış mı be hocam. Ayıp ettiniz.

Arkadaşım almıştı önerdi bende bunu alayım dedim kulaklık için Max 450 TL verebilirim

Sadece kasa için ne kadar bütçe ayırdınız? Bu arada o kulaklık iş yapmaz.

Kasa için 14K hazır sistem pek düzenleyemiyorum

1080p monitör mu düşünüyorsun 2K mı?

1080p 2K alırsam parçadan kısacağım pek de kısmak istemiyorum ama başka uygun hazır sistem varsa atabilirsin

PSU'yu değiştirdiğiniz sürece pek sorun yaşamazsınız. Daha sonra kendinize göre özelleştirmeler yaparak alabilirsiniz. R5 5600X ekleyip üstüne birde sıvı soğutucu eklerseniz tadından yenmez. SSD'yi Kingston yada Samsung yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı