R5 5600X & RTX 3060 Ti sistem için monitör önerisi

Nailed It

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Freelance Finansçı ve 2 Şirket sahibi.
Selamlar, öncelikle bir yanlış anlamayı önlemek için şöyle bir giriş yapayım; bütçe belli değil ama ne kadar F/P olursa o kadar iyi olur. Şöyle ki, kendim satın almayacağım, 1 Ekim doğum günüm, yakın çevremden kime iteleyebilirsem çabası var. En azından uygun fiyatlı, sisteme yaraşır bir monitör bulayım ki dilenciliğimi sağlam temelli yapayım. Bizde adettir, herkes doğum günü hediyesini kendisi seçer, en son arkadaşıma 7 kişi toplanıp RTX 3060 almıştık... Bazen istenen hediyenin dozu kaçıyor olsa da ben en uygun fiyatlı monitörü arıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Düzenleme: Rekabetçi oyun oynamıyorum, hikaye bazlı oyunlar ve işim için kullanacağım monitörü. Şu an 102 ekran 1360x768 televizyon kullanmaktayım, boyut olarak biraz büyük bir monitör olursa alışmam uzun sürmez.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu monitör seni mutlu eder hocam.

Bu çok pahalı ya, normalde alırlar dert etmezler de ben "bana bunu alın" diyebilecek biri değilim. Bunun biraz daha ucuz yollusu yok mudur?
75Hz olması problem değilse bunu düşünebilirim, ekran bayağı büyük gibi.

Bu çok pahalı ya, normalde alırlar dert etmezler de ben "bana bunu alın" diyebilecek biri değilim. Bunun biraz daha ucuz yollusu yok mudur?

Arkadaş 10 numara monitör tavsiye etmiş bırakın fiyatını da arkadaşlarınız düşünsün toplanıp 3060 almışsınız yarı fiyatı bile değil monitörün onlar da toplanıp bir zahmet alsın düşünmeyin bu kadar. Hem sizi uzun yıllar mutlu edecek bir monitör 144 Hz akışını görünce iyi ki almışım dersiniz.

75Hz problem olmaz. Ki hikayeli oyunlar oynuyorsanız 144Hz'lerden daha iyi olur.

Eğer 32 inç fazla gelmezse buna bakabilirsiniz.
Hocam size 3060 alacak arkadaş nereden buldunuz? :D
Onlar bana değil, biz arkadaşa aldık. Bilgisayar topluyordu kendisi, ekran kartını biz almış olduk.
Arkadaş 10 numara monitör tavsiye etmiş bırakın fiyatını da arkadaşlarınız düşünsün toplanıp 3060 almışsınız yarı fiyatı bile değil monitörün onlar da toplanıp bir zahmet alsın düşünmeyin bu kadar. Hem sizi uzun yıllar mutlu edecek bir monitör 144 Hz akışını görünce iyi ki almışım dersiniz.
Evet Hz farkı için gerçekten dünya fark var diyorlar, merak etmiyor da değilim.

Geri
Yukarı