R5 5600X + RX 6600 XT Hazır Sistem önerisi

vahşet123

Hectopat
Makaleler
1
Merhabalar bu özelliklere bir bilgisayar arıyorum bu özelliklerde en uygun F/P olanı almayı düşünüyorum. Ayrıca bu fiyat bandında daha iyi özelliklere sahip bir bilgisayar da alabilirim. Toplama almayı düşünmüyorum. Hazır sistem olsun.

Merhabalar, ben de aynı ikiliyle birlikte bir sistem satın alacağım ve şuan en mantıklısının bu sistem olduğuna karar verdim. Gamerbase Silver I R5 5600X RX 6600 XT 8GB DDR4 16GB 512GB M.2 SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com Geçici bir süre üstünde gelen GamePower işlemci soğutucuyu kullanıp daha sonra 300-400 liraya bir kule tipi soğutucu alacağım. Bu sistemin güzel yanı B550 anakart olması dolayısıyla PCI Express 4.0 desteği bulunması. Ama tek çekincem sistemle birlikte gelecek XFX Speedster QICK 308 AMD Radeon RX 6600 XT modeli. Acaba ısınır mı diye tereddütlerim var fakat onun dışında sistem iyi gibi duruyor.

Merhabalar, ben de aynı ikiliyle birlikte bir sistem satın alacağım ve şu an en mantıklısının bu sistem olduğuna karar verdim. Gamerbase Silver I R5 5600X RX 6600 XT 8GB DDR4 16GB 512GB M.2 SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com geçici bir süre üstünde gelen Gamepower işlemci soğutucuyu kullanıp daha sonra 300-400 liraya bir kule tipi soğutucu alacağım. Bu sistemin güzel yanı B550 anakart olması dolayısıyla PCI Express 4.0 desteği bulunması. Ama tek çekincem sistemle birlikte gelecek XFX speedster qıck 308 AMD Radeon RX 6600 XT modeli. Acaba ısınır mı diye tereddütlerim var fakat onun dışında sistem iyi gibi duruyor.

XFX çok kaliteli merak etme, ben XFX RX 5600XT kullanıyorum 2 fanlı fişek gibi.

Geri
Yukarı