R5 5600X RX570'i yorar mı?

15-16k bandında alınabilecek en mantıklı modellerden birtanesini paylaşıyorum. Bu modeli de düşünebilirsiniz. @Roninshi

Bu güzele benziyor fakat Red Devil markasını pek bilmiyorum EVGA gibi güvenilir mi?

Gayet guvenilir, PowerColor kaliteli bir firmadir. Red Devil modeli ise bu firmanin en iyi sogutmaya sahip olan modelidir.

Sadece Garaj Online ve Trendyol sitesinde satışı var. Garaj Online da 15.500TL Trendyol'da 22 bin TL. Fiyat farkı uçurum. Hangi fiyat normal? Ve Garaj Online güvenilir mi?

Garaj Online güvenilir firmadır. Power color firmasının distribütörü vektron elektronik. Servis konusunda problem yaşamazsınız.

Bu ekran kartını alırsam 750W almayı düşünüyorum. Yeterli olur mu? Diğer parçalar: R5 5600X, MSI B550 Gaming Edge Wi-Fi, G.Skill Ripjaws V 2x16 GB 3600MHz.
Ek olarak sıvı soğutma gerekir mi? Gerekirse hangi parçayı önerirsiniz? Gerekli değilse de zevk için almak istiyorum.

Bu ekran kartını alırsam 750W almayı düşünüyorum. Yeterli olur mu? Diğer parçalar: R5 5600X, MSI B550 Gaming Edge Wi-Fi, G.Skill Ripjaws V 2x16 GB 3600MHz.
Ek olarak sıvı soğutma gerekir mi? Gerekirse hangi parçayı önerirsiniz? Gerekli değilse de zevk için almak istiyorum.

500-600TL'lik kule tipi soğutucuları iş görür aslında. Fazlası bayağı gereksiz.

Geri
Yukarı