R5 5600X sistem görüntü vermiyor

esref33

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba alternate.de sitesinden AMD Ryzen5 5600X işlemcisi, Corsair DDR4 3000MHz 16 GB RAM ve ASUS ROG B450-F anakart aldım fakat bilgisayarımda klavyem çalışmıyor ekrana görüntü gelmiyor. İşlemci ve anakartımın uyumlu olmadığını düşünüyorum. Anakart için iade talebinde bulundum fakat RAM'lerin de uyumlu olmadığını düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Benim bir önceki bilgisayarımda aynı sorun vardı ekrana görüntü gelmiyor klavye ve mouse çalışmıyordu ve bu yüzden yeni bilgisayar toplamaya karar verdim ve size söylediğim parçaları aldım bilgisayar içindeki her şey yeni olmasına rağmen hala çalışmıyor.

Hocam, bize video çekip bize atar mısınız, kasanın içindeki her şeyi gösterin.

Benim bir önceki bilgisayarımda aynı sorun vardı ekrana görüntü gelmiyor klavye ve mouse çalışmıyordu ve bu yüzden yeni bilgisayar toplamaya karar verdim ve size söylediğim parçaları aldım bilgisayar içindeki her şey yeni olmasına rağmen hala çalışmıyor.

Hocam monitör de sıkıntı var mı?

Araştımama göre aralıkta gelen güncellemeden itibaren destekliyor. Ryzen 1000, 2000, 3000 bir işlemci bulabilirseniz BIOS'u güncelleyebilirsiniz. Elinizde ya da çevrenizde yoksa bir bilgisayarcıya götürebilirsiniz.

Hocam linki atar mısınız?

Araştımama göre aralıkta gelen güncellemeden itibaren destekliyor. Ryzen 1000, 2000, 3000 bir işlemci bulabilirseniz BIOS'u güncelleyebilirsiniz. Elinizde ya da çevrenizde yoksa bir bilgisayarcıya götürebilirsiniz.

Dediğiniz işlemcileri 2. el bulamıyorum yurt dışında yaşadığım için. Mağazadan 1000, 2000, 3000 serisi herhangi bir işlemci alıp BIOS'u güncelleyip iade edebilir miyim? İade politikası bozulur mu?

Hocam linki atar mısınız?

Dediğiniz işlemcileri 2. el bulamıyorum yurt dışında yaşadığım için. Mağazadan 1000, 2000, 3000 serisi herhangi bir işlemci alıp BIOS'u güncelleyip iade edebilir miyim? İade politikası bozulur mu?
Hizliresim'den fotoğraf paylaştığım için ban yedim ve sorunuza cevap veremedim. Bunun için özür dilerim. Şuan ki durum nedir ?

Hizliresim'den fotoğraf paylaştığım için ban yedim ve sorunuza cevap veremedim. Bunun için özür dilerim. Şu anki durum nedir?

Anakart ve RAM'i iade için kargoya verdim geri dönüş yapmalarını bekliyorum iade kabul olursa uyumlu anakart ve RAM almayı düşünüyorum fakat iadem kabul edilmezse başka bir işlemci alıp BIOS Update yapmayı düşünüyorum ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı