R5 5600X sistem nasıl?

Zankreon

Decapat
Daha fazla  
Sistem linki: System Builder
Sizce sistem nasıl?

unknown.png

Ayrıca burada belirtildiği gibi sıvı soğutucum RAM'lere çarpabilir mi?
Şimdiden teşekkürler.
Not: Ekran kartı olarak GT 1030 kullanacagım, daha sonradan RTX 3060 ekleyeceğim.
System Builder

Eğer yurtdışında yaşıyorsanız bir şey diyemem ancak bu listedeki şeyleri Türkiye'ye getirmek + gümrük vergisi vs 15-16 bin lirayı bulur dolar kurunun değişmeyeceğini varsayarsak. Bunun yerine Türkiye'den hazır sistem alabilirsiniz çok daha ucuza 3060'lı.

Türkiye'den alacağım sadece toplu bir şekilde size göstermek için bu siteyi kullandım.

Eğer yurt dışında yaşıyorsanız bir şey diyemem ancak bu listedeki şeyleri Türkiye'ye getirmek + gümrük vergisi vs 15-16 bin lirayı bulur dolar kurunun değişmeyeceğini varsayarsak. Bunun yerine Türkiye'den hazır sistem alabilirsiniz çok daha ucuza 3060'lı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hazır sistemler var 3060'lı 5600XLI hocam onlara da bakabilirsiniz.

Bütçem 13 bin TL ve 2K bir monitörde 2500 TL monitörü çıkardığımızda elimde 10500 TL kalıyor ve bununla RTX 2060 almak istemiyorum onun yerine biraz daha para biriktirip şimdi idareten toplayıp seneye RTX 3060 almak istiyorum.

Bütçem 13 bin TL ve 2K bir monitörde 2500 TL monitörü çıkardığımızda elimde 10500 TL kalıyor ve bununla RTX 2060 almak istemiyorum onun yerine biraz daha para biriktirip şimdi idareten toplayıp seneye RTX 3060 almak istiyorum.
Seneye alacaksanız şu an hiç almayın daha iyi, seneye fiyatlar yarıya inecektir. Üreticiler stokların 2022 yılının ikinci çeyreğinde normale döneceğini söylüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı