R5 5600X ve 1050 Ti sistem iyi mi?

1050 Ti sistem toplamak cidden çok kötü olmuş. Elimde coil whine sorunu olan RTX 2060'ı satıp AMP 970 aldığım için bile pişmanım. Bu sistem anakart ve SSD dahil olmamış.

Anakart ve ssd değiştirip güzel bir ps'la yükseltme sistemi kurabilirsiniz.

RTX 2060, 1070 vs 2. El kart düşürürseniz triple A oyunlarda iyi fps alabirsiniz. Bütçe kurtarırsa 3060ti daha iyi olur.

Son düzenleme:
Herkes kötü demiş de kimse amaç sormamış. Ben de Ryzen 5600X ve 1050Ti ikilisini kullanıyorum. Valorant için topladım sistemi ve gayet de memnunum. Eğer amacınız rekabetçi oyunlara yönelik bir sistem toplamaksa ben de anakartın yüksek geldiği konusunda hemfikir olabilirim ancak.

Herkes kötü demiş de kimse amaç sormamış. Ben de Ryzen 5600X ve 1050Ti ikilisini kullanıyorum. Valorant için topladım sistemi ve gayet de memnunum. Eğer amacınız rekabetçi oyunlara yönelik bir sistem toplamaksa ben de anakartın yüksek geldiği konusunda hemfikir olabilirim ancak.
SSD çöp, sıvı soğutma kötü, kasa daracık, PSU aşırı gereksiz yüksek. Bunları göz ardı etmeyin.

êkran kartı alacağımda şuan değil şuan sadece alt yapısı olsun istedim

Sıvı soğutm kötü, anakart gereksiz yüksek, ekran kartı kötü, SSD çöp, kasa kötü.
ekran kartını sonra alacağım idarelik olsun diye evde pcden çıkartıp takcağım
O işlemciye hakaret etmişsin ka
O işlemciye hakaret etmişsin kanka.
ekran kartsız öneriniz var mı
SSD çöp, sıvı soğutma kötü, kasa daracık, PSU aşırı gereksiz yüksek. Bunları göz ardı etmeyin.
ÖNERİNİZ VAR MI EKRAN KARTSIZ

Geri
Yukarı