R5 5600X ve 1660 SUPER sistem CS:GO'da 240 FPS altına düşer mi?

Sanırım CS:GO'yu 240Hz bir monitörde oynamayı düşündüğünüzden böyle bir soru soruyorsunuz. Hayır düşmez. RAM kapasitesi açısından da eliniz bol olsun. Günümüz sistemlerinde artık yavaş yavaş çoğu şey için minimum RAM seviyesi 16'ya çıktı gibi.

Sanırım CS:GO'yu 240Hz bir monitörde oynamayı düşündüğünüzden böyle bir soru soruyorsunuz. Hayır düşmez. RAM kapasitesi açısından da eliniz bol olsun. Günümüz sistemlerinde artık yavaş yavaş çoğu şey için minimum RAM seviyesi 16'ya çıktı gibi.
Evet 240Hz düşünüyorum. Teşekkür ederim.

Düşmez ama sen yine de bak internetten testlere.
Benim gibi bir deli yokmuş. :oops:
240 FPS'ten yüksek FPS alırsınız 5600X ve 1650 Super ikilisi ile ancak bu işlemciye bu ekran kartı biraz düşük kalır gibi başka oyunlar için. İleriki zamanlarda çok çok daha iyilerini takabilirsiniz.
Başka oyunlar oynamak pek istemiyorum. CSGO'da 3 yıldır kötü bir sistemle oynadım ve şuan 240 FPS altına düşmeyecek bir sistemimin olması hayalimdir.

Dostum inan bana var. Hatta şu an RTX 2080 Super ile Knight Online'ı 1366x768 çözünürlükte 144 Hz monitörde 120 FPS'nin altına inmeyecek şekilde oynuyorum.(Oyunun desteklediği max FPS 120.) Benim için akıcılık hayatta ve PC'de bir çok şeyden daha önemli. Hele çözünürlük gram umrumda değil. 360 Hertz monitör çıksın gidip alacağım yani ama kullanacağım maximum çözünürlük 1080P olacak daha fazlasını kullanmam nefret ediyorum. Yok 2 K'mış yok 4 K'mış saçmalık ve bana bir yararı yok o muhabbetin. Ve senin derdini anlıyorum yani. Biz akıcı görüntü seviyoruz detaymış metaymış bakmıyoruz. Yetenekli insanlarız ve oyunları oynayabildiğimiz kadar akıcı oynamak istiyoruz.

Aynı şey LoL için de geçerli. 144'den 143' e düşsün hayatım kararıyor. Ama bence sıkıntı yaşamazsın yani CSGO gibi bir oyunda o çözünürlükte 240'ın altına düşmemesi gerek. Ryzen 5. nesil tek çekirdek performansı dünya 1. si. Oyun konusunda rakibi yok şu an.

1280X960 düşük ayarlarda oynayacağım. Train, Nuke gibi maplerde olan performansını merak ediyorum.

Ben RX 580 le 300'ün altına düşmüyorum en düşük 310 320 alıyorum en yüksek 390 mı ne almıştım sende o sistemle en düşük 320 falan alırsın ortalama 340'da takılırsın (bu arada her şey en düşükte)

Geri
Yukarı