R5 5600X ve GTX 1660S uyumu

Hocam onun yerine işlemciyi güçlendirebiliyorsanız güçlendirip 3060ı aldıktan sonra daha stabil bir deneyim yaşayabilirsiniz. Tabi biraz gecikme olur. Onun haricinde 1660 Super alırsanız ben rahatlıkla satacağınıza inanıyorum. Yeni nesil 1050 Ti gibi bir kart kendisi.
Elimde şu an ekran kartı yok herşey hazır ekran kartım yok. Çok sıkıldım şu durumdan. En kötü 1660 süper aliyim diyorum bildiğiniz bi sayfa falan var mı ucuzdan?
Bunu alın şimdilik o halde, yüksek fiyata bir şey alırsanız zarara girersiniz. Bunu alın, RTX 3060 Ti aldığınızda da 400'den satın.
Hocam çok düşük değil mi sizce :)

Elimde şu an ekran kartı yok her şey hazır ekran kartım yok. Çok sıkıldım şu durumdan. En kötü 1660 Super aliyim diyorum bildiğiniz bir sayfa falan var mı ucuzdan?

Hocam şimdi ekran kartı alıp 1 ay sonra satacaksanız bu parayı çöpe atmaktan farklı bir şey değil. Bir kart alacaksanız dahi 2. el almanız mantıklı olacaktır. Kaybı en aza indirmek için. Ama her türlü zararınız olacaktır. Benim tavsiyem sabretmenizden yana.

Elimde şu an ekran kartı yok herşey hazır ekran kartım yok. Çok sıkıldım şu durumdan. En kötü 1660 süper aliyim diyorum bildiğiniz bi sayfa falan var mı ucuzdan?

1 ay ultra ayarlarda oynamazsın oyunları ne olacak yoksa istersen RTX 2060 tak. Ne kadar pahalı ekran kartı satarken o kadar zarar etmek demek. RX 550 vb. alırsan hem masrafın az hem de satış kaybın düşük olur.

1 ay ultra ayarlarda oynamazsın oyunları ne olacak yoksa istersen RTX 2060 tak. Ne kadar pahalı ekran kartı satarken o kadar zarar etmek demek. RX 550 vb. alırsan hem masrafın az hem de satış kaybın düşük olur.
Msi armor 570 gördüm 900-1000 TL arası fiyatı var ikinci el almalı mıyım sizce :)

Geri
Yukarı