R5 5600X ve RTX 3060 ile darboğaz yapıyor

Kartlarımız işlemcimiz aynı olmasa bile GTA 5 de sorunlarımız aynı diyebilirim benim de darboğaz gibi bir hissiyat veriyor GTA 5 de sanırım oyun motoru bozuk.

Darboğaz yaşama imkanınız 0 bu arada :D

GTA 5'te RTX yok. Mod ile oluyordu galiba.

8X MSAA açtım düşürür herhalde reflection MSAA vardı onu da 8X yaptım 84 falan oldu tamamdır kasma sorunu kalktı yardımlarınız için teşekkür ederim ayrıca 80 dereceye geldi bile sizce kapatıp yarın sıvı soğutucumun gelmesini mi bekliyim yoksa 80-83 falan sıkıntı değil mi?

8X MSAA açtım düşürür herhalde reflection MSAA vardı onu da 8X yaptım 84 falan oldu tamamdır kasma sorunu kalktı yardımlarınız için teşekkür ederim ayrıca 80 dereceye geldi bile sizce kapatıp yarın sıvı soğutucumun gelmesini mi bekliyim yoksa 80-83 falan sıkıntı değil mi?
Islemcinin 80'e cikmasinda sorun yok. Zaten yarin sivi sogutucunuz gelecekmis. Stok fan ile o islemcide daha az isi degerleri alan yok (Undervolt disinda) O yuzden sorun olmaz, kullanabilirsiniz yani.

Islemcinin 80'e cikmasinda sorun yok. Zaten yarin sivi sogutucunuz gelecekmis. Stok fan ile o islemcide daha az isi degerleri alan yok (undervolt disinda) o yuzden sorun olmaz, kullanabilirsiniz yani.

Peki teşekkür ederim ben bekliyip sıvı soğutucuyu takacağım öyle oynamaya başlayacağımm sabırdan zarar gelmez derler değil mi :). Bu arada sıvı soğutucum SilverStone PF360 sence kasaya sığar mı? Kasa TD500.

Peki teşekkür ederim ben bekliyip sıvı soğutucuyu takacağım öyle oynamaya başlayacağımm sabırdan zarar gelmez derler değil mi :). Bu arada sıvı soğutucum SilverStone PF360 sence kasaya sığar mı? Kasa TD500.
Sigar mi sigmaz mi tam bilmiyorum ama o islemciye neden PF360 aldin anlamadim. Islemcinin kendisi 2500-3000 TL civarindayken 1200 TL'lik sogutma almak bana mantiksiz geldi. Butce varsa o baska tabii ama yine de islemci yukseltilebilirdi mesela :) Sigip sigmayacagini internetten kontrol edebilirsin. Hayirli olsun.

Peki teşekkür ederim ben bekliyip sıvı soğutucuyu takacağım öyle oynamaya başlayacağımm sabırdan zarar gelmez derler değil mi :). Bu arada sıvı soğutucum SilverStone PF360 sence kasaya sığar mı? Kasa td500.

Merhaba aynı kasa ve sıvı soğutmaya sahibim. Kasa üst tarafına sığdırdım fakat RAM'ler oturmadı yer kalmadığı için o yüzden ön tarafa aldım ben.

Geri
Yukarı