R5 5600X ve RTX 3070 sistem oyun ve yayın için nasıl?

AAA oyunları Ultra oynayacağım takıntısı yoksa ne kadar istersen o kadar götürür dostum.

Yok Ultra oynayacağım dersen 2 yıla yeni sistem bakmaya başlarsın, malum artık optimizasyon yapmıyorlar.

20k ya güzel almışsın hayırlı olsun.

Eyvallah kralım aldık işte yakalayıp takıntı haline geldi eksigimiz yok gidiyoruz klavye mouse boş boş bakıyoruz yani eksikte değil ama araştırmaktan takıntı olmuş sistemi alırken araştırmak şimdi her şeyi araştırtıyor.

5 sene çok uzun bir süre aslında, özellikle de ekran kartının hali hazırda 3 senelik bir model olduğunu düşünürsek.

Sen yola çık da gerisini ileride düşünürsün. Ben bir donanımı "5 sene kullanırım bunu ha" diye alıyorum bir bakmışım 1-2 sene sonra yükseltmişim. Çoğu kişinin başına geliyor.

Knight oynayacaksan bırak bu dünyayı diğer tarafta yüce yaratıcıdan tekrar bu sistemi istesen orada sonsuza kadar oynarsın.

Knight + Yayın olarak 5 sene kesin götürür.

Bunların dışında bir iş yapacaksan 5 sene götüreceğinin garantisini kimse veremez.

Ek bilgi olarak Knight için fazla bir sistem 2.El 5000TL lik kasayla da o iş görülür. Sistemin iyi sadece disk boyutunu düşük buldum.

Knight oynayacaksan bırak bu dünyayı diğer tarafta yüce yaratıcıdan tekrar bu sistemi istesen orada sonsuza kadar oynarsın.

Knight + yayın olarak 5 sene kesin götürür.

Bunların dışında bir iş yapacaksan 5 sene götüreceğinin garantisini kimse veremez.

Ek bilgi olarak Knight için fazla bir sistem 2.el 5000TL'lik kasayla da o iş görülür. Sistemin iyi sadece disk boyutunu düşük buldum.

Teşekkürler bilgilendirmen için cok sağ ol kralım SSD'yi de yakın zamanda değistireyim tam olarak ne almam lazım bilmiyorum ama alırım.

Nasıl çöpe atmış olabiliyorum 20 ya anlatsana hey gidi hey.
Sıvı soğutmaya lüzum yoktu ve 5600X'e de. 5600X ile 5600 arasında birkaç FPS fark var ama 5600X ile arasında çok fazla fiyat farkı var. 4060 alsan bile daha iyiydi. PSU'da bayağı lüzumsuz. Kasanın önü cam ise, kasanda çöp. Tam anlayamadım fotoğraflardan.

Geri
Yukarı