R5 7500F için kule tipi soğutucu önerisi

Tavsiye edilen sıvı soğutucuları aklıma yazdım ama şimdilik eski soğutucumla devam edeceğim. Çok zorlarsa ilerde tekrar düşünebilirim. Herkese teşekkür ederim, iyi geceler

Tavsiye edilen sıvı soğutucuları aklıma yazdım ama şimdilik eski soğutucumla devam edeceğim. Çok zorlarsa ilerde tekrar düşünebilirim. Herkese teşekkür ederim, iyi geceler
İyi geceler, iyi sosyaller.

İyi heceler hocam. Ayrıca alacaksanız en son attığım 360mm olanı aklınızda bulunsun. İyi sosyaller.👋☺️
Hocam 2 hafta ardından konuyu hortlatmış oluyorum kusura bakmayın ama attığınız 360mm modeli almakta karar kıldım. Benim kasaya bu model sığar mı o konuda sorun yaşar mıyım, n11 üzerindeki satıcı güvenilir mi acaba?

Hocam 2 hafta ardından konuyu hortlatmış oluyorum kusura bakmayın ama attığınız 360mm modeli almakta karar kıldım. Benim kasaya bu model sığar mı o konuda sorun yaşar mıyım, n11 üzerindeki satıcı güvenilir mi acaba?
Satıcı güvenilirdir zaten. Ama kasaya uyarmı bilmiyorum, bununla ilgili konu açarsanız bilgisi olan kişiler yardımcı olur.

Ama itopya da özelleştirme kısmında hiç 360 mm soğutucu yok desteklemiyor olabilir.

@losyxss Hocam sizin bir bilginiz varmı bu son konu ile ilgili?

Satıcı güvenilirdir zaten. Ama kasaya uyar mı bilmiyorum, bununla ilgili konu açarsanız bilgisi olan kişiler yardımcı olur.

Ama İtopya da özelleştirme kısmında hiç 360 mm soğutucu yok desteklemiyor olabilir.

@losyxss hocam sizin bir bilginiz var mı bu son konu ile ilgili?

Soğutucular hakkında fazla bilgim yok hocam. Fakat bu model hakıında iyi yorumlar var: THERMALRIGHT Peerless Assassin 120 SE ARGB 66.17 CFM, TL-C12C-S 120mm PWM Fan, LGA 1700, AM4-AM5 İşlemci soğutucusu - inventus

Hocam galiba bu kasa sadece 240mm destekliyormuş. O yüzden şu soğutucuyu almanız çok daha sağlıklı olacaktır @haykooos :

240mm soğutucunun 120mm soğutucuya gore çok daha soğuk olduğunu düşünüyorum.

Hocam galiba bu kasa sadece 240mm destekliyormuş. O yüzden şu soğutucuyu almanız çok daha sağlıklı olacaktır @haykooos:

240mm soğutucunun 120mm soğutucuya gore çok daha soğuk olduğunu düşünüyorum.

Doğrudur hocam. Fazla bilgim yok çünkü :D

Yeni konular

Geri
Yukarı