R5 7600 stok soğutucu macunu bozulduğu için iade edilmeli mi?

Hocam nasıl bozuluyor macun? Ve neden iade edesiniz ki macun yenilemek varken.
Hayır stock fanın üzerinde macunla geliyor y, ben pc ye taktığımda dağıldı macun sonuç olarak. Çok fazla ısınıyor garip bir şekilde boştayken 68 derecede duruyor. Demek istediğim ben bunu takıp denedim ve iade etmek istiyorum ancak iade ederken içinde gelen macun anakarta taktığımda dağıldı bu şekilde iade kabul ederler mi ?

Hayır stock fanın üzerinde macunla geliyor Y, ben PC'ye taktığımda dağıldı macun sonuç olarak. Çok fazla ısınıyor garip bir şekilde boştayken 68 derecede duruyor. Demek istediğim ben bunu takıp denedim ve iade etmek istiyorum ancak iade ederken içinde gelen macun anakarta taktığımda dağıldı bu şekilde iade kabul ederler mi?

Hocam bunun için iade etmeyin (etmek isteseniz dahi kabul ederler mi bilmiyorum) işlemciniz stok soğutucu ile mi çalışıyor?

Minimum bu ayarda soğutucu alman gerekli (SE-224-XT rakibi)

noctua d15s aldım zaten temmuzun 17 sinde gelicek ama şu var elimde 7600x de var ve ben x modelinden daha soğuktur diye 7600 aldım çünkü çoğu kişi bunu söyledi. Bayramdan dolayı iade edemedim x modelini onu iade edicem pazartesi ama şuan 7600 de böyleyse ben anlamadım bu işi yani kafalar karışık

Yeni konular

Geri
Yukarı