R5 7600 ve RTX 4070 Ti'lı sisteme anakart ve PSU önerisi

kuhero

Femtopat
Daha fazla  
MSI MPG B650 Gaming Plus WiFi 6000mhz(OC) RGB M.2 AM5 ATX DDR5 Anakart anakart.

NZXT 750W C750 80+ Bronze Yarı Modüler Güç Kaynağı PSU.

Sistemin diğer parçaları;
PNY 4070 Ti XLR8 Gaming verto.
R5 7600.
Corsair 6000MHz CL36 2x16 DDR5 RAM.
Cooler Master Masterbox td500.
Kingston 1 TB Fury Renegade.

MSI'ın Gaming Plus modelini duymamıştım. Kasada daha güzel durur diye ATX olarak bu anakartı almayı düşünüyorum. Alınır mı?
NZXT'nin PSU'su hakkında ne düşünüyorsunuz? 2150 TL fiyatı var. Bu sistem için yeterli olur mu?

Şimdiden teşekkürler.

Güç kaynağı seçiminiz güzel.

Anakart olarak buna bakabilirsiniz. O kadar fiyat farkına değmez diye düşünüyorum. MSI'in farkları;
  • Daha fazla bellek desteklemesi (Normal kullanıcılar için önem arz etmiyor.).
  • Bluetooth için 5.3 sürümü desteklemesi.
  • WiFi için 6 GHz frekans desteklemesi.

Ek olarak, kasa için G360A veya P360A tercih edebilirsiniz.

Güç kaynağı seçiminiz güzel.

Anakart olarak buna bakabilirsiniz. O kadar fiyat farkına değmez diye düşünüyorum. MSI'in farkları;
  • Daha fazla bellek desteklemesi (Normal kullanıcılar için önem arz etmiyor.).
  • Bluetooth için 5.3 sürümü desteklemesi.
  • WiFi için 6 GHz frekans desteklemesi.

Ek olarak, kasa için G360A veya P360A tercih edebilirsiniz.
Hocam Asus b650 prime modelleri problemli oluyormuş sanırım. Onun için farklı markalara bakıyordum. Ayrıca sizin attığınızla benim attığım aynı fiyat.

Hocam Asus b650 prime modelleri problemli oluyormuş sanırım. Onun için farklı markalara bakıyordum. Ayrıca sizin attığınızla benim attığım aynı fiyat.

Fiyatı bende yanlış görünüyor sanırım. Sıkıntılı olduğunu ilk kez sizden duyuyorum, geçmişteki voltaj, ısı ile alakalı problemler fixlendi çoktan.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı