R5 7600X ve RTX 4070'li sistem uyumlu mu?

karakuzgun1

Picopat
Daha fazla  
Toplam fiyat 21643 TL. Sistem parçaları ve fiyat hakkında yorum yapabilir misiniz? Ekran kartını ayrı alacağım. Sistemi 2K için topluyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-09-29-19-35-39-379_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-09-29-19-35-39-379_com.android.chrome.jpg
    67,3 KB · Görüntüleme: 38
Açıkçası kasayı ekran kartı hariç tek yerden almak istiyorum. Sinerjide onereceginiz bı kasa var mı? PSU ayrı da olur. Veya benzer sistemi başka siteden de toplayabilirim. Öneriniz nedir?

Hocam benim fazla bir bilgim yok ancak Rampage markasının da PSU için iyi bir marka olduğunu biliyorum.

Bir göz atın ama bana da güvenmeyin.

İyi gibi görünüyor. Alacağınız ekran kartı markası nedir? Geleceğe yatırım yapma amacınız yoksa tam yetecek bir işlemci almak bütçenizi arttırır.
Gainward rtx 4070 ghost 18300tl. Açıkçası bir kere alıcam bu PC yi. Başka PC almam.

7600x pahali degil mi? 6.5k'ydi diye hatirliyorum.
Şu anda 7 bine teknobiyotikte var aslında ama iş gereği evde çok duramıyorum. Kargolarla uğraşamam. Yoksa aynı sistemi belki 2 3bin aşağıya da dizerim. Daha almadım gerçi ama.

Son düzenleme:
Gainward rtx 4070 ghost 18300tl. Açıkçası bir kere alıcam bu PC yi. Başka PC almam.

Şu anda 7 bine teknobiyotikte var aslında ama iş gereği evde çok duramıyorum. Kargolarla uğraşamam. Yoksa aynı sistemi belki 2 3bin aşağıya da dizerim. Daha almadım gerçi ama.
Incehesap'a da bakabilirsiniz pc sihirbazinda ekstra indirimler olabiliyor

Yeni konular

Geri
Yukarı