R6 3600 GTX 1060 sistem RDR2 oynatır mı?

FSR'yi oyun ayarlarından açabiliyorsunuz.

PUBG de var mı FSR?

Herkes FSR var FSR var yazmış ta kimse tam anlamıyla nasıl açıldığını söylemiyor. Arkadaşlar benim bildiğim bu FSR AMD kartlarda var yanlış mıyım?

Son düzenleme:
PUBG de var mı FSR?

Herkes FSR var FSR var yazmış ta kimse tam anlamıyla nasıl açıldığını söylemiyor. Arkadaşlar benim bildiğim bu FSR AMD kartlarda var yanlış mıyım?

Desteklenen bazı oyunlarda bu özelliği açabiliyorsunuz. Örnek vermem gerekirse Cyberpunk 2077 ya da Warzone 2.0. desteklenen oyunlara sitesinden bakabiliyorsunuz diye biliyorum. Her oyunda destek yok. AMD'nin çıkardığı bir teknoloji fakat NVIDIA kartlarla da kullanılabiliyor.

PUBG de var mı FSR?

FSR, DLSS gibi belirli bir seriye özel değil, çoğu kartta açılabiliyor. Eğer oyunda mevcutsa Ayarlar>Görüntü ayarlarından açabilirsiniz.

Son düzenleme:

Yanlışsın FSR yalnızca AMD'nin çıkardığı bir teknoloji ve oyunlarda var. Bu özelliğin eklendiği oyunlarda oyun içi ayarlarından girip açıyorsun.

Kullandığın kartın AMD, NVIDIA, Intel olmasının bir önemi yok.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı