R6 nasıl oynanır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hep kafa hizası önemli yani. Pulse ile hep pusuyorum ben küçük bir yere. Çoğunlukla bomb site'da boş odalara barikat kurup pusuyorum, bu mantıklı mı peki?
Yerine göre doğru.

Merhabalar. Ben dün R6 aldım. Oyuna yeni başladım ve yeni gelende 1 kill bile alamadan ölüyorum. Sledge ve Pulse oynuyorum. Asıl oynamak istediğim operatörler Zofia ve Doc. Oyunu nasıl oynayacağım? Sledge ile hep eğitim alanı giriyorum ve biraz olsa da gelişmiş hissediyorum kendimi. Yeni Gelen'de nasıl kill alabilirim?
Pulse oynama haritaları bilmiyorsundur oynayamazsın.

Saldıranlar : Blitz, Fuze , Jackal, Zofia
Savunanlar : Doc, Rook, Clash tavsiyemdir. Tabii istediğini oynayabilirsin ama pulse gibi karakterler için harita bilmen lazım.

Hiç R6 oynamadınız sanırım?
Oynadım ve keşke o oyunu oynayacağıma daha farklı oyunlar oynasaydım diye bir pişmanlığım var. Mesela Halo gibi bir nimeti R6'ya fazlasıyla tercih ederim.

Oynadım ve keşke o oyunu oynayacağıma daha farklı oyunlar oynasaydım diye bir pişmanlığım var. Mesela Halo gibi bir nimeti R6'ya fazlasıyla tercih ederim.
Halo ile R6 farklı dünyalar.

Haritayı öğreninceye kadar defansta sağlam mevzi tut. Muhtemel yere aim al. Adamı fark edince aim alırım diye düşünme, arada geçen zamanda çoktan ölürsün. Defansta duvarını çabuk ör, hızlı ol bir mevziden diğerine geçerken. Gezerken yakalanma. Muhtemel düşmanın yakınında veya etrafında olduğunu düşünüyorsan sessiz yürü. Sol ALT tuşuna basarak sessiz hareket edersin.
Atakta ise bir yere girmeden önce içeriyi dronla kontrol et. En temiz giriş hedefe en uzak noktadan girmektir. Muhtemel tehlike yerlerinde sürekli aim halinde pozisyon sıkıştırmak çok önemli. Defansta Caviera varsa tek yakalanmayın. Sorgulama yüzünden tüm takım açığa çıkar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hep kafa hizası önemli yani. Pulse ile hep pusuyorum ben küçük bir yere. Çoğunlukla bomb site'da boş odalara barikat kurup pusuyorum, bu mantıklı mı peki?
Yeni gelen oynarken sıkıntı olmaz ama ranked girmeye başladığında haritayı iyi bilen biri oradaki barikatın içeriden kurulduğunu anlayabilir ve tek el bombasıyla seni orada sıkıştırır. Oyunu iyice öğrendiğin zaman Pulse ile site'ın alt katında kardiyak sensörüyle dolaşman senin ve takımın için daha yararlı olacaktır.

Yeni gelen oynarken sıkıntı olmaz ama ranked girmeye başladığında haritayı iyi bilen biri oradaki barikatın içeriden kurulduğunu anlayabilir ve tek el bombasıyla seni orada sıkıştırır. Oyunu iyice öğrendiğin zaman Pulse ile site'ın alt katında kardiyak sensörüyle dolaşman senin ve takımın için daha yararlı olacaktır.
Yeni gelen ranked'dan daha zor. Smurf dolu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı