R7 200 series sisteme işlemci önerisi

Bütçe
Size göre
İşlemci:1.nesil Intel Core i7 2.80 GHz Turbo 3.46 GHz (8CPUs)
Ekran kartı: AMD Radeon R7 200 series 4 GB.
RAM: DDR3 8 GB.
Arkadaşlar, sizden bu sisteme uygun bir işlemci istiyorum(uygun fiyatlı olsun). Açıkçası işlemcinin bir yavaşlığını görmedim ama daha iyisi neden olmasın :)
Arkadaşlar ekran kartım ddr 3 değil
Arkadaşlar, sizden bu sisteme uygun bir işlemci istiyorum(uygun fiyatlı olsun). Açıkçası işlemcinin bir yavaşlığını görmedim ama daha iyisi neden olmasın :)
Arkadaşlar yeni ekran kartı ve işlemci alcam çünkü sizde değişmesini söylemişsiniz
Ekran kartı:A320
İşlemci:AMD ryzen 1200
Tavsiyeler için saolun

Arkadaşlar ekran kartım DDR 3 değil.

Arkadaşlar yeni ekran kartı ve işlemci alacağım çünkü sizde değişmesini söylemişsiniz.
Ekran kartı: A320.
İşlemci: AMD Ryzen 1200.
Tavsiyeler için sağ olun.

Ekran kartı değil anakart A320 güzel değil ama işlemciye göre iyi.

Yanlış söylemişim
Hocam sen bu işlerden anlayan Bi abiye benziyorsun 😀. Sence AMD ryzen 1200 işlemci ile amd radeon r7 240 ddr5 4gb 128 bit ekran kartı darboğaz yapar mı anakart da zaten söyledim

Son düzenleme:
Merhaba ben forumda yeniyim de nereye konu acacagimi bilmedigim icin sorumu buraya yazicam bende sizedeki ekran karti var biraz eski radeon r7 200 series yaziyor programda benim sorum su olucak ryzen 5 3500x islemci alsam bu ekran kartini kullanabilirmiyim. Anakartimda tuf b450 plus 2 olucak.

Merhaba ben forumda yeniyim de nereye konu acacagimi bilmedigim için sorumu buraya yazacağım bende sizedeki ekran karti var biraz eski Radeon R7 200 series yaziyor programda benim sorum su olacak Ryzen 5 3500X işlemci alsam bu ekran kartini kullanabilir miyim? Anakartimda TUF B450 PLUS 2 olacak.

Bence yeni bir ekran kartı al.

Geri
Yukarı