R7 240 boşta 45 derece

Önderoglu

Hectopat
Daha fazla  
Arkaplanda sadece Steam'den CS:GO iniyor başka hiçbir şey açık değil. Sizce bu sıcaklık değerleri normal mi?

Dosya Ekleri

• ekran kartı.PNG
    ekran kartı.PNG
    135,8 KB · Görüntüleme: 150
Yaz aylarında çok normal arkadaşlar kasanın içi ferah mı kasanın konumu nerede şahsen ben kasamı tam klimanın karşısına koydum klimamı açıyorum en fazla 70 görüyor çok normal bu dönemde yaz ayındayız.

Kanıtını sunar mısın lütfen? Ağır bir oyunu aç, videoyu başlat ve minimum 15-20 dakika boyunca test et ve de at.

Evde değilim video atamam şu anda. Ağır oyun derken örnek verir misin ben fazla oyun oynamıyorum dediğin oyun hangisi oynadıysam söylerim.
Evde değilim video atamam şu anda. Ağır oyun derken örnek verir misin ben fazla oyun oynamıyorum dediğin oyun hangisi oynadıysam söylerim.

Ben oyun oynarsam genelde 1 saat civarında oynuyorum.

Herhangi bir AAA oyun olur, hiç fark etmez. RX 570 Armor gibi bir kartın oyunlarda 50 derece civarında kalması imkansız. %100 fan ayarında çalıştırmak falan lazım, ki o halde bile kalacağını düşünmüyorum.

Geri
Yukarı