R7 240 için PSU, RAM ve Anakart Önerisi

Macropat

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben bilgisayarımdaki parçaları yenileyip güçlendirmek istiyorum. Bana güç kaynağı, RAM ve anakart lazım. Ekran kartım R7 240 o yüzden AMD A10 APU islemci almak istiyorum böylelikle çift ekran kartı olmuş olacaktır. 300-400'ü geçmeyecek bir yenilik yapmak istiyorum önerileriniz nelerdir?

Ekran kartı aldıktan sonra APU almanın bir mantığı yok.

Sanırım şu anda kullandığınız bir sistem var.

Öyleyse tüm parçaları modelleriyle birlikte belirtirseniz daha iyi yardım edebiliriz.

aynn apu almayayım ama 300 400 lirayıda geçmesin istiyorum güç kaynağım 300 wat onu değiştirmek istiyorum islemci pentium dual core cpu e6600 3.06 chz islemcim var 4 gb 800 mhz ram var anakartım asus P5B ekran kartım R7 240 yani güç kaynağı anakart islemci ram değistirmek istiyorum yardım edin.

Ekran kartı aldıktan sonra APU almanın bir mantığı yok.

Sanırım şu anda kullandığınız bir sistem var.

Öyleyse tüm parçaları modelleriyle birlikte belirtirseniz daha iyi yardım edebiliriz.
aynn apu almayayım ama 300 400 lirayıda geçmesin istiyorum güç kaynağım 300 wat onu değiştirmek istiyorum islemci pentium dual core cpu e6600 3.06 chz islemcim var 4 gb 800 mhz ram var anakartım asus P5B ekran kartım R7 240 yani güç kaynağı anakart islemci ram değistirmek istiyorum yardım edin.

O dediklerinizi 300-400₺'ye yapmak biraz zor.

İkinci el parçalara yönelebilirsiniz isterseniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı