R7 240 LoL FPS Sorunu

Eyes

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi geceler. İnternetten izlediğim videolara göre MSI R7 240 League of Legends oyununda 1920x1080 ve yüksek ayarlarda 100 FPS veriyordu. Ancak ben 1280x1024 yüksek ayarlarda 60 FPS alıyorum ve takım savaşına girince bitene kadar kasıyor. Bu sorun nasıl düzeltilir Sistemim Intel Pentium D925 - 2 GB 800 MHz RAM - MSI R7 240.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben dün taktım kartı ancak eski kartımın (GT 210) driverlerini silmeyi unuttum. Şimdi arkadaşlar AMD Driver Autodetect benim işimi görecek değil mi tüm driverleri indirecek mi kendisi ? Kendim indirmiş olduğum driveri silmem lazım mı ? @rhonie01 4-5 ay sonra yeni sistem alacağım nasip olursa bu kartı idarelik aldım.

Ben dün taktım kartı ancak eski kartımın (GT 210) driverlerini silmeyi unuttum. Şimdi arkadaşlar AMD Driver Autodetect benim işimi görecek değil mi tüm driverleri indirecek mi kendisi ? Kendim indirmiş olduğum driveri silmem lazım mı ? @rhonie01 4-5 ay sonra yeni sistem alacağım nasip olursa bu kartı idarelik aldım.
Sıkıntı olucağını sanmam.

Sapphire de kötü değil. Fiyatına göre gayet iyi kartlar. Rx460 kullanıyorum çok memnunum ses sıcaklık sorunu yaşamıyorum. Ama Msi tabiki kalite açısından daha üstün. Ancak Sapphire de fiyat performans açısından başarılı.
Başarılı ama Sapphire biraz şans işine gidiyor gibi geliyor. :D

Eski sürücüleri aygıt yöneticisinden kaldır. Sorun hala devam ederse temiz bir Windows kurulumu yap.

Sıkıntı olucağını sanmam.

Başarılı ama Sapphire biraz şans işine gidiyor gibi geliyor. :D
Bazen iyi bazen kötü kart çıkma olasılığı mı? Garanti sorun etmiyor ancak eski nesil kartlarda dediğin sorun vardı. Sapphire artık eski sorunlarını aştı. Özellikle Nitro serilerini kullanan arkadaşlar kartın performansından gayet memnun.

Bazen iyi bazen kötü kart çıkma olasılığı mı? Garanti sorun etmiyor ancak eski nesil kartlarda dediğin sorun vardı. Sapphire artık eski sorunlarını aştı. Özellikle Nitro serilerini kullanan arkadaşlar kartın performansından gayet memnun.
Olabilir bu benim görüşüm şahsen zamanında kullandım 3 kere değişime gitti kart hepsindede bozuk çıktı. :( ; (

Arkadaşlar AMD Driver Autodetect en güncel sürücü yüklü dedi. Oyuna girdim ancak değişen bir şey olmadı. Bu sorun RAM az geliyor diye olabilir mi ? Bu arada Far Cry 3 düşük ayarlar 1280*1024 çözünürlükte bile kasıyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı